Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ján Hnat – Toyota verí vo všetky pohony | TECHTALKS

Ján Hnat – Toyota verí vo všetky pohony | TECHTALKS
Tomáš Šmidák
Ján Hnat – Toyota verí vo všetky pohony | TECHTALKS

V našej novej časti relácie TECHTALKS, sa dozviete niečo viac o plánoch značky Toyota. Rozprávali sme sa o nich s produktovým a marketingovým manažérom pre Toyota Slovensko, Jánom Hnatom.

Toyota je globálne najsilnejšou automobilkou. Ako sa jej však darí na Slovensku a aké sú jej ambície? Rozprávali sme sa o novinke bz4X, ale aj o vodíkovej Toyota Mirai, či o tom, ako zvládla značka niekoľko po sebe nasledujúcich a stále pretrvávajúcich kríz.

Aký je aktuálne najpopulárnejší model Toyota na Slovensku? A čo máme radšej, klasiku alebo hybrid? Dozviete sa tiež, aký je rozdiel medzi štvrtou a piatou generáciou hybridného pohonu Toyota.

Pozrite si náš nový TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Jánom Hnatom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Jánom Hnatom z Toyota Slovensko nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Užívaj si výhodné dáta, volania a správy v 4G sieti s pokrytím viac ako 97 % obyvateľov Slovenska. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.