Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Jakub Kraľovanský - Bitcoin je najbezpečnejšie platidlo | TECHTALKS

Jakub Kraľovanský - Bitcoin je najbezpečnejšie platidlo | TECHTALKS
TECHBOX
Jakub Kraľovanský - Bitcoin je najbezpečnejšie platidlo | TECHTALKS

Jakub Kraľovanský je trader, edukátor a zakladateľ portálu Trader 2.0, ktorý sa špecializuje na obchodovanie a poradenstvo v oblasti kryptomien.

Svet kryptomien je tu s nami už nejaký ten čas, no pre mnohých ľudí sú jeho pravidlá a fungovanie stále veľkou záhadou. Jakub sa tejto téme venuje už niekoľko rokov a prostredníctvom svojich videí, článkov kurzov na portáli Trader 2.0 vzdeláva ľudí o tejto tématike.

Obsah pokračuje pod reklamou

Čo sú to kryptomeny a blockchain? Kde nakupovať kryptomeny a ako si ich najlepšie uchovať? Aké sú zásady investovania do kryptomien a prečo by nad ním mal vôbec bežný Slovák rozmýšľať?

Bitcoin vznikol ako prvá kryptomena v roku 2009 a doteraz si drží miesto najväčšej a najznámejšej kryptomeny. Funguje decentralizované, nepodlieha inflácií a jeho transakcie trvajú len niekoľko sekúnd. Niektoré krajiny ho už dokonca používajú ako zákonné platidlo.

Kto založil Bitcoin a kedy zažil najväčší boom? Do ktorých kryptomien okrem Bitcoinu sa oplatí najviac investovať, a ktoré majú šancu „vystreliť“?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novej časti TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Jakubom Kraľovanským.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Jakubom Kraľovanským, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Užívaj si výhodné dáta, volania a správy v 4G sieti s pokrytím viac ako 97 % obyvateľov Slovenska. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.