Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Jabra Elite 4 Active potešia aj nerozhodných. Prečo?

Jabra Elite 4 Active potešia aj nerozhodných. Prečo?
Zdroj | Jabra
Richard Pliešovský
Jabra Elite 4 Active potešia aj nerozhodných. Prečo?
Zdroj | Jabra
Zdroj | Jabra

Najnovší model obľúbenejšej značky prináša plne bezdrôtové slúchadlá, ktoré ocenia najmä aktívni používatelia. Tí sa potešia nielen aktívnemu filtru hluku, vysokej odolnosti, ale i príjemne stanovenej ceny.

Zdroj | Jabra

Okrem aktívneho potláčania hluku (ANC), ktorého funkciu azda netreba vysvetľovať, Jabra ponúka aj technológiu HearThrough. Tá umožní, v plynulo nastaviteľnej miere, používateľom vnímať okolie. Je to nielen bezpečnejšie, ako sa pohybovať v rušnom meste obklopený tichom svojej bubliny, ale aj praktickejšie v mnohých situáciach.

Zdroj | Jabra

O zvuk sa starajú 6 mm meniče s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz. Charakteristiku zvuku si viete prispôsobiť v aplikácií Sound+, kde nájdete zaujímavú funkciu Spotify Tap playback. Jediným dotykom si vyvoláte obľúbenú hudobnú službu,

Zdroj | Jabra

Štyri mikrofóny slúžia na realizovanie telefonických hovorov, ale i na hlasové ovládanie. Značka tvrdí, že sa môžete tešiť na vylepšenie potláčanie okolitého ruku počas hovorov. Zachovaná ostala aj podpora mono režimu, vtedy vám stačí v uchu mať len jedno slúchadlo.

Pozrite si

Jabra Elite 7 Pro využívajú snímač kostného vedenia

Výdrž na jedno nabitie je 7 hodín, dobitím v puzdre získate energiu spolu na 27 hodín, čo by vám mohlo zaručiť audio spoločnosť nielen cestou vlakom do Košíc, ale azda aj späť. 10-minútové nabíjanie vám pritom zabezpečí hodinu prehrávania. Odolnosť voči vode, potu a prachu je zaistená vďaka certifikátu IP57.

Zdroj | Jabra

Výbavu dopĺňa funkcia rýchleho párovania Google Fast Pair (pre Android zariadenia), bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.2, o kvalitu prenosu sa starajú kodeky SBC, ale i Qualcomm aptX.

Zdroj | Jabra

To najlepšie na záver. Novinka sa bude predávať za 119 eur, čo je cenovka, ktorá má veľký potenciál presadiť sa na presýtenom trhu. Slúchadlá Jabra Elite 4 Active sa predávajú v čiernej, námorníckej modrej a mätovej farbe.

Zdroj | Jabra

Zdroj