Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

IRIS Flow - slúchadlá z Indiegogo, ktoré sľubujú revolúciu

IRIS Flow - slúchadlá z Indiegogo, ktoré sľubujú revolúciu
Zdroj | Indiegogo
Michal Spiegel
IRIS Flow - slúchadlá z Indiegogo, ktoré sľubujú revolúciu
Zdroj | Indiegogo
Zdroj | Indiegogo

Slúchadlá, ktoré by sľubovali revolúciu v audio zážitku, sa objavujú na pravidelnej báze. Novinka IRIS Flow z Indiegogo ponúka novú technológiu prenosu zvuku.

Do konca kampane ešte ostáva viac ako desať dní a slúchadlá už majú vyzbieraný 5-násobok toho, aký bol plán. Jedným z investorov do IRIS Flow slúchadiel je aj Roger Taylor, bubeník z kapely Queen.

Pozrite si

Chcete dostupné Sony slúchadlá? Vyskúšali sme WI-SP510 a WH-CH710N

Slúchadlá ponúkajú futuristický, no zároveň minimalistický dizajn, kde si všimnete pohodlné kožené náušníky a hliníkový most. Čo sa týka samotnej revolučnej technológie, IRIS technológia sľubuje, že v centre zážitku z počúvania bude ľudský mozog a samotný zvuk by nemal strácať detaily, ktoré sa bežné strácajú pri digitálnej kompresii.

Slúchadlá podľa výrobcu dokážu neurologicky stimulovať mozog čím zabezpečia lepšiu relaxáciu a zážitok pri počúvaní. Okrem toho ponúkajú aptX HD a ACC kodeky. Samotná funkcia IRIS sa dá vypnúť alebo zapnúť podľa želania.

Slúchadlá IRIS Flow ponúkajú Qualcomm technológiu, ktorá zabezpečí aj lepší zážitok pri hraní videohier. Frekvenčná odozva slúchadiel je od 5 Hz do 25 000 Hz.

Zdroj | Indiegogo
Pozrite si

Viete aký je rozdiel medzi slúchadlami JBL CLUB 700BT a JBL CLUB ONE NC?

Slúchadlá sú samozrejme bezdrôtové a ponúkajú 37 hodín výdrže na jedno nabitie. So zapnutou funkciou IRIS je výdrž 30 hodín.

Pokiaľ vás slúchadlá IRIS Flow zaujali, kúpiť sa dajú za predobjednávkovú cenu 330 € s dátumom dodania október 2020. Ide však o limitovanú edíciu s unikátnym dizajnom. Na predaj je aj čierna a biela klasická edícia za 299 €. Plná cena slúchadiel bude približne o 100 € vyššia. Slúchadlá sa dajú predobjednať cez crowdfundingovú stránku Indiegogo. Kampaň bude bežať ešte 11 dní.

Zdroj