Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Iridium GO! vás k internetu pripojí skutočne kdekoľvek na svete

Iridium GO! vás k internetu pripojí skutočne kdekoľvek na svete
Marek Šimunek
Iridium GO! vás k internetu pripojí skutočne kdekoľvek na svete

Prenosný hotspot, ktorý je vybavený GSM modulom s podporou rýchlych sietí LTE je dnes už samozrejmosťou, ale ani ten vám v niektorých krajinách a miestach na svete nemusí postačovať. Ak však potrebujete byť skutočne kdekoľvek online, potom môže byť odpoveďou na vaše potreby Iridium GO!

Iridium GO!

V prípade, že skutočne zlyhajú všetky štandardné spôsoby pripojenia k internetu a v mieste kde sa práve nachádzate váš telefón nieže nepozná, čo znamená pripojenie k internetu pomocou LTE, 3G, alebo aspoň pomocou EDGE, ale nemá ani „čiarku“ signálu, je práve hotspot Iridium GO! pripravený pripojiť vás k internetu bez akýchkoľvek problémov. Vďaka službám Globalstar Sat-Fi si totiž na pomoc pozve rovno satelity. Okrem surfovania si však budete môcť pomocou tohto drobca užiť dokonca aj posielanie SMS správ, alebo telefonovanie a to bez potreby satelitného telefónu!

Celý hotspot aktivujete len odklopením antény a o jeho stave vás informuje malý displej, na ktorom okrem kvality spojenia nájdete aj informáciu o stave batérie. Čerešničkou na torte je odolnosť zariadenia, ktorá spĺňa vojenské štandardy MIL-STD 810F a IP65. Samozrejme sa v tomto prípade nebude jednať o lacný špôsob pripojenia k internetu. Samotný hotspot Iridium GO! Stojí 799 USD a k nemu si budete ešte musieť pripočítať aj mesačný paušál vo výške 35 USD za mesiac. Aj napriek tomu je Iridium GO! geniálnym riešením, ak potrebujete byť skutočne stále online.

Iridium GO!

Foto: Iridium