Iniciatíva Otočíte to podporí podnikateľov postihnutých koronakrízou

ZDROJ | Otociteto

Poskytovateľ domén a hostingu Webglobe – Yegon reaguje na zhoršenú podnikateľskú situáciu v krajine a podporuje online biznis podnikateľov produktami zadarmo.

Iniciatíva www.otociteto.sk je určená začínajúcim podnikateľom, alebo tým, ktorí z dôvodu pandémie koronavírusu museli preniesť svoj biznis do digitálneho prostredia.

Do iniciatívy sa môžete zapojiť aj vy, ak ste živnostník, alebo právnická osoba s obratom do 1 milióna €, resp. musíte mať úplne nový podnikateľský subjekt s vlastným IČO-m.

Inicitatíva www.otociteto.sk nie je krátkodobá akcia, potrvá počas celej krízy a môže sa do nej zapojiť neobmedzený počet podnikateľov.

Aktivita prebieha na Slovensku a v Čechách, kde bude produkty zadarmo poskytovať česká sesterská značka Domena.cz. Iniciatíva sa vzťahuje na nové domény, ktoré vzniknú od 18. 11. 2020. Realizátor iniciatívy zaregistruje domény zdarma na 1 rok. Klient zároveň získa hostingový produkt zdarma na 6 mesiacov.

Dôležité je vedieť, že iniciatíva platí pre všetkých, ktorí zrealizujú v určitom čase nový projekt. Ponuku môže využiť len jeden subjekt na jeden projekt. Každá žiadosť sa bude preverovať, výsledok bude žiadateľovi oznámený do 7 pracovných dní.

ZDROJ | kaboompics

Iniciatíva www.otociteto.sk sa vzťahuje na domény, webhosting pre jednu doménu so základným SSL (varianta Let’s encrypt). Domény môžu byť nasledujúce: .sk, cz, .com a .eu.

Viete, že…

existujúci klienti získajú k benefitom bonus – dvojnásobný priestor na nový webhostingový balík?

Pozrite siSlováci majú prvé profi smarthodinky NIVY Watch

„Vyzývame podnikateľov, aby sa v tejto ťažkej dobe nevzdávali a dôverovali možnostiam online prostredia. Veríme, že aj s našou malou pomocou túto ťažkú situáciu spolu otočíme“,​ povedal na margo iniciatívy Igor Strečko, CEO WY Group.

Ak patríte medzi podnikateľov, na ktorých sa táto ponuka vzťahuje, neváhajte a využite ju. Je sympatické, že aj súkromné spoločnosti sa snažia v tejto náročnej dobe podať pomocnú ruku tým, ktorí ju potrebujú.

Zdrojwww.otociteto.sk

Komentáre k článku