Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ikonické AirPody môžu byť vaše o takmer štvrtinu lacnejšie

Ikonické AirPody môžu byť vaše o takmer štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Apple
Michal Sobek
Ikonické AirPody môžu byť vaše o takmer štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Bezdrôtové slúchadlá sú fenoménom posledných rokov. Boli tu už aj pred predstavením AirPodov, ale práve týmto modelom sa tento segment nakopol. Pôvodné slúchadlá Apple AirPods zaujmú aj dnes a dokonca ich zoženiete takmer o štvrtinu lacnejšie.

Pozrite si

AirPods sú prvé kompletne bezdrôtové slúchadlá od Apple

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Slúchadlá majú otvorenú konštrukciu, takže vaše ucho nebude úplne zapchaté a vy stále budete počuť, čo sa okolo vás deje. Apple skrátka vzal dizajn svojich drôtových slúchadiel a „odstrihol“ im kábel. Apple vtedy prezentoval, že k tomuto dizajnu dospel po otestovaní niekoľko tisíc tvarov uší, ale stále sa nájde niekto, komu tento tvar nevyhovuje a slúchadlá mu z uší vypadávajú.

Tento kúsok oceníte najmä vtedy, ak vlastníte produkty z ekosystému Apple. Ak ich raz pripojíte k iPhonu, tak sa uložia do pamäte na vaše Apple ID a hneď ich rozpozná aj váš MacBook alebo iPad. K tomuto účelu slúži čip H1. Po otvorení veka na puzdre sa na displeji Apple zariadenia zobrazí vyskakovacie okno s možnosťou okamžitého párovania a zobrazenia stavu batérie v slúchadlách aj puzdre.

Slúchadlá nemajú na sebe žiadne fyzické tlačidlá, ale môžete ich ovládať dvojitým poklepaním na oboch slúchadlách. AirPods majú aj senzor, ktorý rozpozná, či máte slúchadlá v uchu a po vybratí sa vám automaticky pozastaví prehrávaná skladba.

Zdroj | Apple

Výdrž sa pohybuje na úrovni 5 hodín. Ak ich vybijete, tak ich pohodlne uložíte do nabíjacieho puzdra, ktoré im dodá dokopy 24 hodín prehrávania hudby. Na spodnej strane puzdra sa nachádza Lightning konektor. Kábel je mimochodom v balení. Novšia generácia obsahuje aj cievku pre bezdrôtové nabíjanie štandardu Qi.

Pozrite si

AirPods: Najprv sa im smiali, teraz je z nich hit

Pri vstupe do predaja sa ich cena pohybovala niekde na úrovni 179 eur. Aktuálne ich viete ale kúpiť od za 134,9 eur, čo je úspora 44 eur alebo aj 24,6 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.