IKEA predstavila nový premakaný IKEA katalóg 2017

Švédsky gigant, kde si chodíme kupovať všetko do domácnosti, predstavil svoj očakávaný katalóg pre rok 2017. Okrem nového konceptu ukázal IKEA Katalóg 2017 aj rozšírené možnosti interaktívneho obsahu.

IKEA katalog 2017 1

IKEA_cover_SK
ZDROJ | IKEA

Pozrite siIKEA odštartovala predaj nábytku s bezdrôtovými nabíjačkami

Nechýbali sme na predstavení nového IKEA katalógu, na ktorom zamestnanci tvrdo pracovali celý rok. Nová koncepcia prichádza s heslom – Robíme pre skutočných ľudí. IKEA svojou novou kampaňou smeruje hlavne na trend fotenia jedla a neustáleho porovnávania fotografií na sociálnych sieťach.

IKEA katalog 2017 2

https://www.youtube.com/watch?v=rLfXoO-uGgo

IKEA celkom trefne poukázala na aktuálnu dobu aj touto reklamou a hovorí, že servírovanie jedla nie je súťažou a netreba sa riadiť očakávaniami iných.

IKEA katalog 2017 4

Pozrite siLEN PRE ŽENY | IKEA vás zosobáši cez internet

Zo špecifikácii bude mať katalóg 323 strán, je preložený do 33 jazykov, bude z neho vytlačených 211 000 000 výtlačkov na FSC certifikovanom papieri a bude distribuovaný do 48 krajín sveta.

IKEA katalog 2017 11

Katalóg je plný dizajnových noviniek, životných príbehov a povzbudzuje ľudí, aby boli sami sebou a stravovanie brali ako záležitosť, kde sa môžu realizovať a nie porovnávať s ostatnými.

Pozrite siIKEA 2016 – na ktorých maličkostiach najviac záleží?

IKEA katalog 2017 12

Z technologických noviniek prichádza vylepšená verzia aplikácie Katalóg IKEA, ktorá je dostupná pre všetky smartfóny, tablety, počítače, notebooky a novinkou je podpora aj pre najnovšiu generáciu Apple TV.

Aplikácia bude ponúkať 3 hodiny interaktívneho obsahu, kde sa budú nachádzať tiež rôzne videá s návodmi. Funkcia rozšírenej reality (AR), akú možno poznáte z populárneho Pokémon GO prinesie možnosť zobrazenia nábytku priamo vo vašom dome. Nový katalóg bude túto možnosť ponúkať až pre 400 výrobkov.

IKEA katalog 2017 15

Pozrite siIKEA store – nakupujte nábytok tak, ako sa to v dnešnej dobe patrí

IKEA katalog 2017 5

Nechýba podpora 360° zobrazenia jednotlivých prezentačných izieb. IKEA zároveň vo svojich izbách, či miestnostiach ukazuje priestory konkrétnych bytov a domov, ktoré sa reálne nachádzajú na Slovensku.

Okrem toho IKEA ukázala aj zaujímavé výsledky svojho výskumu, ktorý si vyskúšala na Slovensku. Niektoré výsledky naozaj pobavili.

IKEA katalog 2017 13

IKEA Katalóg 2017 bude v distribúcii už zajtra 11. augusta. Digitálna verzia katalógu príde ďalší týždeň 18. augusta a v obchodnom dome IKEA bude katalóg k dispozícii od 2. septembra.

IKEA katalog 2017 14

ZdrojIKEA

Komentáre k článku