Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

IFA 2015 | Gameri, tešte sa, prichádza Acer Predator 15!

IFA 2015 | Gameri, tešte sa, prichádza Acer Predator 15!
Imrich Maťo
IFA 2015 | Gameri, tešte sa, prichádza Acer Predator 15!

Rad herných zariadení Acer Predator sa utešene rozrastá. Gameri sa majú na čo tešiť. Veď okrem herného tabletu či smartfónu, Acer na výstavu IFA 2015 do Berlína priniesol aj najnovšie herné notebooky. My sme svoju pozornosť upriamili na model Predator 15.

Acer Predator 15

 

Pozrite si

IFA 2015 | Herný tablet od Aceru je oficiálne predstavený

Výrazné, drsné línie a čierno-červené farebné ladenie charakterizujú nového herného predátora. Že ide o riadneho „drsňáka“ prezrádzajú aj jeho parametre. Procesor šiestej generácie Intel Core i7-6700HQ Skylake má v závese grafiku NVIDIA GeForce GTX980M. Na krk im dýcha 32 GB DDR4 RAM pamäte a 512GB NVMe PCIe SSD disk. Fúha, z toho sa človek zapotí.

Acer Predator 15

O to, aby sa herný notebook Acer Predator 15 nezapotil a už vôbec nie prehrial sa starajú tri ventilátory Predator FrostCore a vymeniteľný modul s ventilátorom Cooler Master, ktorý môžete vložiť do šachty optickej mechaniky. Herný ovládací panel PredatorSense umožňuje vlastné nastavenia a ovládanie herných funkcií, obsahujúc programovateľné makro klávesy. Podsvietenie klávesnice Predator ProZone má štyri svetelné zóny.

Acer Predator 15

Bezproblémové internetové pripojenie má na starosti Killer DoubleShot Pro, zabezpečujúci súbežný chod ethernetového a Wi-Fi pripojenia. Pri kvalitnom hernom zariadení používateľ očakáva adekvátnu zvukovú výbavu. Acer Predator SoundPound 2.1 zahŕňa dva reproduktory, jeden subwoofer a Dolby Audio. Zvukový výkon je 6 W. A čo zobrazovací panel? 15,6-palcový displej má Full HD rozlíšenie, voliteľne môžete mať aj UHD displej (3 840 x 2 160 px).

Acer Predator 15

Zaujíma vás kedy a za koľko si tohto predátora budete môcť zadovážiť? Pod vianočným stromčekom ho môžete mať. Predávať sa začne v novembri 2015 a štartovacia cena je necelých 1 500 €.

IFA 2015

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2015 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

Zdroj, foto: Acer, TECHBOX