Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

iconX A420 FLAT: Navigácia pre Slovákov?

iconX A420 FLAT: Navigácia pre Slovákov?
Roman Calík
iconX A420 FLAT: Navigácia pre Slovákov?

Cena, cena, cena… súhlasíte, že je jedným z najdôležitejších faktorov nákupu? Pozrite sa na najlacnejšiu 4,3 palcovú navigáciu so slovenským softvérom Sygic!

iconX A420 FLAT

Ak uvažujete o kúpe GPS navigácie, rozhodne by ste nemali prehliadnuť novinku iconX A420 FLAT v ponuke spoločnosti MILCOM. Štíhle (12,5 mm) a na svoju cenu dostatočne atraktívne telo GPS navigácie v sebe ukrýva 4,3 palcový dotykový displej s rozlíšením 480 x 272 bodov, ktorý sa stal v ponuke prenosných navigácií štandardom. Na tele nájdete miniUSB konektor pre nabíjanie a spojenie s počítačom, 3,5 mm konektor pre pripojenie slúchadiel a slot pre microSD pamäťové karty. V útrobách novinky poteší GPS prijímač SiRF 3i+, 500 MHz procesor SiRF Atlas IV, 128 MB flash pamäť a samozrejme nechýba ani operačný systém Windows CE .Net 6.0, na ktorom beží aj navigačný softvér Sygic Mobile Maps 9 s mapami celej Európy. Slovenský softvér je výbornou voľbou, jeho obľúbenosť neustále narastá, a to po celom svete. Chýbať vám tak nebude napríklad radenie do jazdných pruhov, upozornenia na radary, množstvo podrobných nastavení a intuitívne prostredie s jednoduchým ovládaním. V menu zariadenia nájdete aj prehliadač obrázkov.

iconX A420 FLAT so Sygic Mobile Maps 9

iconX A420 FLAT so Sygic Mobile Maps 9

No nekúp to!

Vstavaná 1 100 mAh batéria by vám mala vydržať približne 3,5 hodiny. Ak rozmýšľate, prečo o navigácii píšeme aj na našich stránkach, odpoveďou je vynikajúci pomer cena/výkon. Totiž odporúčaná cena navigácie je 119 €. Dá sa povedať, že sa nám nepodarilo nájsť na Slovensku lacnejšiu navigáciu so 4,3 palcovým displejom, ktorej v zásade nič nechýba, vyzerá pomerne atraktívne a ponúka mapy celej Európy (44 krajín). Niektorým užívateľom síce môže chýbať TMC prijímač, aktívny držiak či Bluetooth, avšak tieto parametre stále nie sú výsadou najdostupnejších navigácií.