Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

HyperX na výstave CES 2022 ukázal kvantum herného príslušenstva

HyperX na výstave CES 2022 ukázal kvantum herného príslušenstva
Zdroj | HyperX
Michal Sobek
HyperX na výstave CES 2022 ukázal kvantum herného príslušenstva
Zdroj | HyperX
Zdroj | HyperX

Spoločnosť HP doniesla na veľtrh CES 2022 aj herné príslušenstvo. Samozrejme pod značkou HyperX, ktorú pred nejakým časom odkúpila. Hráčom hier určite poskočí srdiečko, ak zbadajú tieto skvelé novinky.

Pozrite si

HP prinieslo na CES 2022 nové 45L, 25L a 15L herné desktopy OMEN a Victus

Spoločnosť HyperX sa snaží o to, aby poskytla to najlepšie herné príslušenstvo pre hráčov rôznych úrovní. A práve výstavu CES v Las Vegas vidí ako skvelé pódium, na ktorom môže demonštrovať svoje novinky.

HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset

Herné slúchadlá s týmto šialene dlhým názvom sa pýšia výdržou batérie na jedno nabitie. Pri plnom nabití poskytnú až 300 hodín nepretržitého hrania, pričom nabíjanie zaberie niečo vyše štyroch hodín. Skvelý zvuk bude aj vďaka tomu, že mušle majú priemer 50 mm a dokonale obopnú vaše ucho a dopomôže duálny zvuk Chamber Technology.

Zdroj | HyperX

Nové meniče sú tenšie a ľahšie, čím sa kvalitou a výkonom vyrovnajú káblovej verzii. Rám je z hliníka a mušle z príjemnej jemnej koženky s pamäťovou penou. Nechýba odnímateľný mikrofón s potlačením šumu a LED indikátor stavu batérie spolu s ovládacími fyzickými tlačidlami. Headset bude dostupný od februára za cenu 199,99 dolárov.

HyperX Clutch Wireless Gaming Controller

Tento produkt ocenia najmä mobilní hráči. Spoločnosť ostáva pri známom rozložení ovládača a dbalo sa aj na pohodlnosť držania. Ovládač je, samozrejme, bezdrôtový cez Bluetooth alebo prijímač s podporou systému Android. Je tu aj možnosť ho cez USB-C kábel pripojiť aj k počítaču.

Zdroj | HyperX

Ovládač má zabudovaný držiak pre smartfón, ktorý sa rozšíri zo 41 mm na 86 mm. Vstavaná batéria má kapacitu 600 mAh, a to stačí na to, aby si hráč mohol užívať nepretržité hranie až 19 hodín. Cena tohto príslušenstva je 49,99 dolárov a jeho dostupnosť sa odhaduje na marec.

Pozrite si

Petra Vlhová ide dnes o 12:30 slalom v Záhrebe. Ako ju sledovať on-line?

HyperX Pulsefire Haste

Po ovládači tu máme aj hernú myš. Konštrukcia je dierkovaná, čo zabezpečuje ľahkosť myši a s tým spojené aj rýchlejšie pohyby a lepší odvod tepla. Myš je bezdrôtová a ponúka technológiu s nízkou latenciou. Na jej tele nájdeme šesť programovateľných tlačidiel so vstavanou pamäťou. Zospodu môžeme vidieť PTFE plochy, ktoré umožňujú ľahký a kĺzavý pohyb myši po podložke. V balení nájdete aj náhradné.

Zdroj | HyperX

Softvér NGENUITY umožňuje používateľom prispôsobiť nastavenia DPI, RGB osvetlenia, priradenia tlačidiel a záznam makier. Poteší aj odolnosť voči vode a prachu podľa certifikácie IP55. Výdrž na jedno nabitie by sa mala pohybovať na úrovni 100 hodín. Myš bude dostupná od februára za cenu 79,99 dolárov.

HyperX Alloy Origins 65

Zaujímavým počinom je 65-percentná herná mechanická klávesnica. To znamená, že sme prišli o numerickú časť aj o niektoré funkčné tlačidlá. Niektorí hráči ale vyžadujú túto menšie formu a  presne na tých táto klávesnica cieli. Životnosť spínačov by mala byť 80 miliónov kliknutí. Ani v tomto prípade sa nezabudlo na bohaté RGB podsvietenie, aké nesmie chýbať pri žiadnej hernej klávesnici.

Zdroj | HyperX

V softvéri HyperX NGENUITY si môžete podrobne nastaviť podsvietenie a makrá. Bude dostupná v dvoch verziách, s lineárnymi alebo taktilnými spínačmi. Na trhu ju môžeme očakávať vo februári za cenu 99,99 dolárov.

HyperX Cloud II Gaming Headset

A vraciame sa opäť k herným slúchadlám. Tento model má 7.1 priestorový zvuk. Mušle sú pokryté príjemnou koženkou s pamäťovou penou, takže uši hráča budú ako v bavlnke. Odolnosť slúchadiel zabezpečí hliníkový rám. Tu sa stretávame už s väčšími, 53-milimetrovými meničmi. Tie zaručujú čistý a bohatý zvuk.

Zdroj | HyperX

Mikrofón si môžete kedykoľvek „odtrhnúť“ a tiež mu nechýba ani potlačenie hluku okolia. Pre väčší výber spoločnosť HyperX pridala na svojho portfólia aj ružovú a bielu farbu. Cena slúchadiel bude 99,99 dolárov s dostupnosťou od marca.

HyperX Cloud Core Gaming Headset

Tieto slúchadlá sa pýšia 3D zvukom s technológiou DTS Headphone:X 3. Opäť sa tu stretávame s odolným hliníkovým rámom, na mušliach jemnou koženkou s pamäťovou penou, pre čo najlepší komfort pri hraní.

Zdroj | HyperX

Mikrofón je certifikovaný pre služby Discord aj TeamSpeak a je plne odnímateľný. Tieto slúchadlá prídu na trh už tento mesiac a ich cena bude 69,99 dolárov.