Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

HyperScorpion Express - elektrický moped stvorený pre ekologických kuriérov

HyperScorpion Express - elektrický moped stvorený pre ekologických kuriérov
Zdroj | Juiced Bikes
Michal Spiegel
HyperScorpion Express - elektrický moped stvorený pre ekologických kuriérov
Zdroj | Juiced Bikes
Zdroj | Juiced Bikes

Firma Juiced Bikes uviedla na trh nový elektrický moped. HyperScorpion Express ponúka slušný dojazd aj rýchlosť.

Firma Juiced Biked nie je na trhu s elektrickými mopedmi žiadnym nováčikom. Práve ona sa postarala o hybridy elektrických bicyklov a motoriek ako napríklad HyperScorpion a HyperScrambler 2, o ktorých sme informovali tento rok. Aj preto nie je prekvapením, že Juiced Biked ukázali novinku v podobe kuriérskeho mopedu HyperScorpion Express.

Pozrite si

HyperScorpion – elektrický bicykel v štýle mopedu

HyperScorpion Express je moped s maximálnou rýchlosťou 50 kilometrov za hodinu. Na jedno nabitie dokáže prejsť 112 kilometrov a viac v závislosti od štýlu jazdy a hlavne od terénu. Moped sa nabíja 5-7 hodín.

Na mopede si tiež môžete všimnúť pedále, ktoré fungujú podobne ako pri elektrických bicykloch – fungujú ako asistencia pre zvýšenie krútiaceho momentu a tým zvýšenie výkonu.

Moped je ako stvorený pre kuriérov a donáškové služby, ktorých v poslednom čase pribudlo aj z dôvodu uzavretých prevádzok.

Moped je vybavený bezpečnostným alarmom, integrovanými prednými aj brzdovými svetlami, smerovými svetlami, spätnými zrkadlami a hlavne zadným nosičom určeným na prepravu tovaru alebo vecí. Nechýba LCD displej s hlavnými informáciami o dojazde a aktuálnej rýchlosti.

Zdroj | Juiced Bikes
Pozrite si

HyperScrambler 2 – elektrický hybrid motorky a bicykla s dvomi batériami

K mopedu HyperScorpion Express si viete dokúpiť aj rôzne príslušenstvo ako napríklad držadlo na smartfón, ktorý si viete počas jazdy aj nabíjať cez integrovaný konektor. Nosnosť mopeda je 125 kilogramov.

Pokiaľ vás moped HyperScorpion Express od firmy Juiced Biked zaujal, kúpiť sa dá v žltom farebnom spracovaní za cenu 2 299 dolárov. Firma na svojej oficiálnej stránke uvádza, že dodanie je zdarma.

Zdroj