Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei Watch GT 2e - dostupná verzia obľúbených športových hodiniek

Huawei Watch GT 2e - dostupná verzia obľúbených športových hodiniek
Zdroj | Huawei
Michal Spiegel
Huawei Watch GT 2e - dostupná verzia obľúbených športových hodiniek
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Čínska spoločnosť Huawei predstavila dostupnejšiu verziu svojich hodiniek Huawei Watch GT 2. Športovejšia edícia s označením GT 2e zaujme štýlovým dizajnom a samozrejme funkciami.

Hodinky vychádzajú z pôvodného modelu GT 2 a majú rovnaký 1,39″ AMOLED displej. Celkový dizajn je však odlišný. Hodinky sú tenšie a remienok má zabezpečenú priedušnosť vďaka otvorom. Oproti GT 2 pôsobí model GT 2e viac športovo. Hodinky zvládnu aj ponorenie do 5 atmosfér.

Zdroj | Huawei
Pozrite si

Pripravení odstrihnúť sa?! – Huawei P40 Pro

Čo sa týka špecifikácií, smartwatch od Huawei ponúknu procesor Kirin A1, GPS a Bluetooth technológie. Hodinky majú 4 GB úložisko, na ktoré sa zmestí približne 500 mp3 skladieb. Hodinky by mali vydržať 2 týždne pri bežnom používaní. So zapnutým GPS klesne výdrž na 30 hodín a so zapnutým Bluetoothom na 24 hodín.

Pre športovcov hodinky ponúknu podporu pre viacero druhov aktivít vrátane horolezectva či surfingu. Dokopy bude k dispozícii viac ako 100 tréningových režimov. Samozrejmosťou je plávanie, ktoré však pri väčšine športových hodiniek stále nefunguje úplne presne. Huawei Watch GT 2e tiež ponúkajú sledovanie menštruačného cyklu, ktoré začali do smartwatch pridávať aj ostatné spoločnosti.

Zdroj | Huawei

Zaujímavou funkciou je TruRelax, ktorá umožní vytvoriť plán na zvládanie stresu pomocou dychových cvičení a sledovania spánku. Hodinky dokonca dokážu identifikovať najčastejšie problémy so spánkom.

Smartwatch by mali byť dostupné v čiernom, červenom, zelenom a bielom farebnom spracovaní.

Zdroj | Huawei
Pozrite si

Huawei MatePad Pro – prepracovaný konkurent pre iPad Pro s podporou 5G

Pokiaľ vás model hodiniek Huawei Watch GT 2e zaujal, kúpiť sa dajú za cenu 199 €, čo je o 50 € menej ako model GT 2. Oproti GT 2 tieto hodinky nemôžete používať na samostatné telefonovanie. Čo sa týka dostupnosti, hodinky by mali spustiť svoj predaj počas apríla 2020. Uvidíme, ako to bude s dostupnosťou na našom trhu.

Zdroj