Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei Watch Fit teraz zoženiete so zľavou vyše 40 %!

Huawei Watch Fit teraz zoženiete so zľavou vyše 40 %!
Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Huawei Watch Fit teraz zoženiete so zľavou vyše 40 %!
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Záujem o smart hodinky a náramky u ľudí rastie. Láka ich možnosť mať na ruke všetky upozornenia, fitnes trénera aj mať prehľad o svojom zdraví. Veľmi zaujímavým tipom je aj Huawei Watch Fit. Potešte na Vianoce technologického nadšenca týmto modelom, ktorý aktuálne kúpite so zľavou 53 eur.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Huawei Watch Fit ponúkajú dotykový 1,64-palcový AMOLED displej, ktorý je mierne zakrivený a na zápästí pôsobí ergonomickejšie. Samotné telo je ale vyrobené z plastu, čo pri nosení nijako nevadí a spoľahnúť sa môžete aj na nízku hmotnosť len 35 gramov, takže ich na ruke ani neucítite. Dostupné sú v troch farbách: čiernej, zelenej a ružovej.

Nebol by to správny fitnes náramok, keby ste s ním nemohli merať vašu športovú aktivitu. Obsahuje totiž až 96 cvičebných režimov. Veľkou výhodou je vstavaný GPS čip, takže na športovú aktivitu vonku nemusíte so sebou ťahať aj smartfón.

Náramok ponúka aj celodenné kontinuálne meranie srdcového tepu a v dnešnej dobe sa hodí aj senzor okysličenia krvi. Hodiť sa budú aj dychové cvičenia na odbúranie stresu. Nežnejšie pohlavie ocení aj informácie o svojom menštruačnom cykle.

Zdroj | Huawei

Prostredie náramku je v slovenčine a je postavené na operačnom systéme LiteOS, ktorý Huawei používal predtým, než prešiel na HarmonyOS. Vstavané 4 GB priestoru môžete využiť na stiahnutie vašich obľúbených skladieb. LiteOS so sebou prináša aj nevýhody v nemožnosti cez hodinky si vybaviť hovor, odpovedať na správy alebo náramkom v obchode nezaplatíte.

Zdroj | Huawei

Výrobca deklaruje výdrž okolo 10 dní. Pri neustálom meraní aktivity pomocou GPS sa môžete spoľahnúť na 12 hodín výdrže. Pri kúpaní v bazéne alebo mori oceníte aj certifikovaný vodeodolnosť do 50 metrov pod vodou. Pozor, na potápanie náramok určený nie je.

Zdroj | Huawei

Huawei Watch Fit sa pri uvedení do predaja predávali za cenu 119 eur. Aktuálne ich však môžete zohnať už za cenu 65,9 eur. To je úspora celých 44,6 %. Ponáhľajte sa, aby ste túto cenu ešte pred Vianocami stihli.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.