Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei Band 3 Pro - tretia generácia športového náramku aj s GPS

Huawei Band 3 Pro - tretia generácia športového náramku aj s GPS
Michal Spiegel
Huawei Band 3 Pro - tretia generácia športového náramku aj s GPS

Huawei okrem parádnych smartfónov oznámil aj nový športový náramok. Huawei Band 3 Pro poteší všetkých športovcov.

Náramok tvorí okrem remienku aj dotykový 0,95″ AMOLED displej. Po dizajnovej stránke ide o bežný športový náramok, ktorý sa výrazne neodlišuje od konkurencie.

Pozrite si

Huawei Mate 20 X – zrodil sa konkurent pre Samsung Galaxy Note

Vo vnútri nájdeme senzor Huawei TruSeen 3.0, ktorý meria srdcový tep, umelú inteligenciu a infračervené svetlo, ktoré sa postará o meranie.

Náramok meria aj spánok a dokáže identifikovať šesť problémov so spánkom. Na meraní spánku sa podieľali vedci z Harvard Medical School CDB centra. Náramok vám dokáže poradiť, ako zlepšiť svoj spánok a zjednodušiť ranné prebúdzanie.

Náramok okrem srdcového tepu a spánku dokáže merať aj vaše športové aktivity a pripraviť vám personalizované tréningy. Huawei Band 3 Pro vám tiež zmeria obsah kyslíka v krvi pomocou VO2 max senzoru a čas, ktorý je potrebný na oddych po športovej aktivite.

Novinkou je zabudovaný GPS snímač, ktorý využijete pri behaní na sledovanie vašej polohy. Náramku sa nič nestane ani vo vode, keďže je vodotesný do hĺbky 50 metrov a dokáže v bazéne alebo otvorenej vode zmerať kalórie a počet dĺžok.
Celkovo dokáže náramok odmerať až osem športových aktivít vrátane cyklistky, plávania a chôdze.

Pozrite si

Huawei Mate 20 Pro oficiálne predstavený, poznáme cenu a dostupnosť

Samozrejmosťou je tiež integrácia notifikácií z vášho smartfónu, ku ktorému si ho pripojíte cez Bluetooth 4.2. Náramok vás informuje o prichádzajúcich hovoroch, správach a pomocou neho tiež môžete ovládať fotoaparát.

Výdrž náramku je podľa oficiálnej stránky 7 hodín pri zapnutom GPS a pri bežnom používaní bez GPS 21 dní. Cena náramku by mala byť približne 99 eur, no či sa dostane aj na európsky trh ostáva otázkou.

Zdroj