Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

House of Marley na CES 2018 nechýbalo so svojim audio lineupom

House of Marley na CES 2018 nechýbalo so svojim audio lineupom
Zdroj | House of Marley
Michal Spiegel
House of Marley na CES 2018 nechýbalo so svojim audio lineupom
Zdroj | House of Marley
Zdroj | House of Marley

Na výstave CES 2018 nechýbala ani známa značka House of Marley a priniesla novú sériu štýlových audio zariadení v podobe slúchadiel a reproduktorov.

Najviac zaujal reproduktor No Bounds, ktorý bude akýmsi konkurentom pre JBL Clip 2. Prináša však o niečo zaujímavejší dizajn. Prenosný reproduktor poteší vodeodolnosťou vďaka certifikátu IP67.

Zdroj | House of Marley

Vstavaná batéria by mala zabezpečiť chod až 10 hodín na jedno nabitie a určite potešia aj použité materiály, ktoré tvorí recyklovaný korok. Reproduktory House of Marley No Bounds sa navyše dajú navzájom spárovať pre vytvorenie stereo zvuku. Cena je 69,99 dolárov a zariadenie bude dostupné od apríla.

O niečo vyššia trieda No Bounds reproduktora je jeho športová verzia podobná JBL Flip 4 valcovým reproduktorom. Tá sľubuje až 12-hodinovú výdrž a 360° zvuk. Nechýba spomínaná vodeodolnosť a recyklovaný korok ako použitý materiál. Dostupný bude v priebehu mája za 119,99 dolárov.

Zdroj | Marley
Pozrite si

Marley Smile Jamaica Wireless – štýlové bezdrôtové slúchadlá z dreva

Pre milovníkov slúchadiel si House of Marley pripravilo model Uprise wireless, štuplové slúchadlá, ktoré sú taktiež odolné voči vode a potu vďaka certifikátu IPX5. Vyrobené sú z recyklovaného silikónu a začnú sa predávať v júni za 99,95 dolárov.

Pri značke House of Marley si nielenže kupujete dizajnovo krásne produkty, ale aj prispievate k životnému prostrediu, keďže firma má partnerstvo s neziskovou organizáciou One Tree Planted, zameranou na zalesňovanie.

Zdroj | Marley
Pozrite si

House of Marley Stir It Up – tomuto štýlovému gramofónu neodoláte

Každý z predaných produktov House of Marley prispeje k zasadeniu viac ako 75 000 stromov po celom svete. Výhodou sú tiež spomínané recyklované materiály, ktoré slúchadlá a reproduktory tvoria. Čo na štýlové novinky poviete?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj