Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Horúce novinky HP a OMEN mieria na náš trh, videli sme ich naživo

Horúce novinky HP a OMEN mieria na náš trh, videli sme ich naživo
Števo Porubský
Horúce novinky HP a OMEN mieria na náš trh, videli sme ich naživo

Spoločnosť HP uvádza na náš trh horúce novinky predstavené len pred niekoľkými dňami a týždňami. Na trhu sa objavia nielen vynovené modely ENVY a Elite, ale aj herné delá OMEN. Máme sa na čo tešiť. A keďže sme ich mohli vidieť naživo, nezabudli sme ich všetky nasnímať z každého uhla.

HP ENVY 13 (2017)

Májová novinka vyzerá už na prvý pohľad luxusne a špičkovo. Má nový dizajn, ale aj vnútornosti. Viac o nej sa dozviete v samostatnom článku z konca mája. Cena bude začínať na sume 899 €. Na trhu bude už tento mesiac.

HP Elite x2 1012 G2

Opäť májová novinka, ktorá prináša vylepšený dizajn, väčší displej a Kaby Lake procesory. Malé delo je stvorené pre biznis sféru, no na svoje si prídu i nároční používatelia, ktorí často cestujú. Novinku si budete môcť kúpiť v auguste s cenou od 1 199 €.

HP Envy x360 15

Najväčší konvertibil z dielne HP bude dostupný aj s Ultra HD displejom s uhlopriečkou 15,6″. Má vraj zosilnené pánty, celokovovú konštrukciu a špičkový hardvér. Vo vnútri nebude len Kaby Lake od Intelu, ale aj procesor od AMD. Vďaka nemu bude novinka i lacnejšia. S AMD vás vyjde od 899 €, s Intelom za cenu od 1 089 €.

OMEN 15 a OMEN 17

Herné delá pre najnáročnejších prídu zatiaľ len s grafikami GTX 1070, na model s GTX 1080 si ešte budeme musieť počkať. O chod sa stará Intel Kaby Lake i7, do 32 GB RAM a ani týmto novinkám nechýba audio od Bang & Olufsen. V predaji budú od júla s cenami od 1 099 €, resp. 1 199 €.

OMEN Desktop

Vylepšený minuloročný model ponúkne výbavu z modelu OMEN X Compact Desktop. Toho sme sa síce nedočkali, ale HP nám ukázalo kompletnú zostavu herného PC, monitora OMEN X 35 s 35″ WQHD zakriveným displejom, hráčskou klávesnicou a nechýbali ani herné slúchadlá.

Všetko s logom OMEN. Za takúto zostavičku ale zaplatíte niekoľko tisíc eur. Samotný Desktop bude stáť od 1 699 €, monitor vás vyjde na 1 299 € a periférie okolo 100 €. OMEN X Compact Desktop príde až neskôr s cenou vraj okolo 3 500 €.