Honor Watch Magic – zaujímavé smart watch za zaujímavú cenu

ZDROJ | Huawei

Len nedávno predstavila firma Huawei svoje inteligentné hodinky Watch GT a už tu máme ďalší produkt v jej pridruženej značke Honor. Aj keď sú Honor Watch Magic lacnejšie, rozhodne lacno nevyzerajú.

Honor Watch Magic sú podobne ako Huawei Watch GT založené na vlastnej proprietárnej platforme LightOS. Sú o niečo menšie, majú 1,2-palcový AMOLED displej (v Huawei je 1,39”) má rozlíšenie 390 x 390 pixelov, hustota je u oboch modelov rovnaká – 326 pixelov. Batéria je v týchto hodinkách menšia, má len 178 mAh. Firma však tvrdí že to postačí na týždeň bežnej prevádzky.

ZDROJ | Huawei

Watch Magic si používateľ spáruje so smartfónmi s Androidom 4.4 a vyšším alebo iPhonom od iOS 9.0. Hodinky bežia na procesore ARM M4, majú Bluetooth 4.2, podporujú GPS, GLONASS, Galileo a NFC. Úroveň ochrany je 5ATM, čo by malo stačiť na rekreačné plávanie, no už nie na šnorchlovanie a podobne.

ZDROJ | Huawei

V hodinkách je zabudovaný akcelometer, gyroskop, magnetometer, optický senzor tepu srdca, barometer a senzor jasu okolitého svetla. Rozmery hodiniek sú 42,8 x 42,8 x 9,8 mm s hmotnosťou 32,5 g.

Pozrite siHuawei Watch GT – 14-dňová výdrž, GPS, AMOLED a skvelá cena

Cena Honor Watch Magic by sa mala pohybovať okolo 150 eur. Na výber sú dve farebné prevedenia – čierna láva a moonlight strieborná. Zatiaľ nie je jasné, či tieto inteligentné hodinky prídu aj do Európy. Záujemcov by zrejme našli dosť.

ZdrojHuawei

Komentáre k článku