Honor predstavil svoj prvý herný notebook, toto je nový Hunter V700

ZDROJ | Honor

Krátko po rozšírení produktovej rodiny MagicBook o pracovný notebook MagicBook Pro prichádza na trh aj niečo na voľný čas. Honor Hunter V700 ponúkne hráčom v podstate celé výkonnostné spektrum hardvéru, od cenovo dostupných procesorov a grafických kariet až po tie najdrahšie.

Nebyť doslovného názvu pod obrazovkou, nový herný notebook Hunter V700 by ste zrejme spoločnosti Honor na konto nepripísali. Pomerne nenápadné hliníkové šasi kombinuje s farebným RGB podsvietením klávesnice a spodnej časti. Vonkajšej strane veka patrí iba podsvietené logo v tvare písmena „H“.

ZDROJ | Honor

Hunter V700 zamieri na trh v dvoch konfiguráciách s procesormi Intel Core i5-10300H a Core i7-10750H a grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti a GeForce RTX 2060. Základom je v oboch prípadoch 16 GB RAM, zatiaľ čo pri internom úložisku 512 GB až 1 TB NVMe SSD úložisko.

ZDROJ | Honor

Chladiaci systém notebooku nazýva Honor „Wind Valley“, v praxi ide o otváraciu spodnú lištu, akú sme už mali možnosť pri viacerých herných notebookoch aj od konkurencie. O odvod teplého vzduchu sa postará dvojica 12V vetrákov. O zobrazovanie sa zas postará 16,1“ IPS LCD panel s obnovovacou frekvenciou 144 Hz s Full HD rozlíšením, ktorý obklopujú 4,7 mm hrubé rámčeky.

ZDROJ | Honor

Po bokoch ponúkne notebook plnohodnotné HDMI, trojicu USB-A portov, jeden USB-C a plnohodnotný Ethernet, ktorého protajškom bude bezdrôtová karta s podporou Wi-Fi 6 sietí. V najhrubšom bode má notebook hrúbku iba 19,9 milimetra. Kľúčovú výbavu uzatvára batéria s kapacitou 56 Wh.

Pozrite siNové herné príslušenstvo HP OMEN ponúkne rýchle nabíjanie a nulové oneskorenie

Honor Hunter V700 mieri v tejto chvíli iba na čínsky trh, kde bude v predaji v prepočte za zhruba 935 eur. Vyšší model s výkonnejším procesorom a grafickou kartou bude stáť v prepočte zhruba 1 060 eur a najvyšší model aj s 1 TB úložiskom až 1 250 eur. O dostupnosti novinky na európskom trhu zatiaľ výrobca nehovorí.

ZdrojHonor/Vmall

Komentáre k článku