Honor 10 prichádza oficiálne aj na Slovensko!

Je síce pravda, že Honor 10 sme už poznali z oficiálneho predstavenia v Číne, včera však Honor svoju novinku uviedol aj do Európy. Stalo sa tak v Londýne a my sme boli pri tom.

recenziaHonor 10 – Keď sa spojí krása s inteligenciou!

Počas eventu v Londýne Honor oficiálne uviedol aj na náš trh svoju horúcu novinku v podobe modelu Honor 10. Ten nadväzuje na úspechy minuloročného modelu Honor 9.
Pozrite si krátke uvedenie novinky priamo z Londýna. Bohužiaľ osvetlenie demo arény, ako aj samotného eventu bolo doslova tragické a tak nebolo možné presne reprodukovať jednotlivé farebné verzie.

https://youtu.be/_SOtTovsszE

Honor 10 však prináša niekoľko podstatných zmien, ako je napríklad nový dizajn so sklenenou zadnou stranou. Navyše si nový model budete môcť zakúpiť aj v nádherných farbách, ktoré svoj odtieň menia podľa toho, ako na smartfón dopadá svetlo.

Pozrite siHonor 10 – Keď sa spojí krása s inteligenciou!

Vylepšení sa samozrejme dočkal aj displej, ktorý disponuje uhlopriečkou 5,84“ a dizajnom s minimálnymi rámikmi. Navyše nechýba ani známy výrez, ktorý si však v prípade potreby budete môcť vypnúť.

Samozrejme Honor 10 dostal do vienka aj nový výkonný procesor Kirin 970 a 4 GB operačnej pamäte. Podľa verzie budete mať k dispozícii 64 GB, alebo 128 GB úložisko.
Bohužiaľ možnosť rozšírenia prostredníctvom pamäťových kariet v tomto prípade chýba. Nechýba však podpora dvoch SIM kariet, pričom obe podporujú pripojenie prostredníctvom LTE.

Najväčšou novinkou, na ktorú sa môžete tešiť je však určite úplne nový duálny fotoaparát, ktorý kombinuje 16 Mpx RGB snímač a 24 Mpx monochromatický snímač.

Pozrite siHonor 10 – čínsky model s výbornou výbavou i cenou

Takto získate nielen možnosť dvojnásobného optického priblíženia, ale aj funkcionality navyše. Tie má na starosti umelá inteligencia, ktorou je fotoaparát vybavený.

Vďaka nej dokáže smartfón rozoznať viac ako 500 samostatných scén v 22 kategóriách a následne prispôsobiť svoje nastavenia tak, aby ste za každých podmienok získali, čo možno najlepšie fotografie.
Podrobné informácie však k novému Honor 10 nájdete už v samostatnej recenzii, ktorú sme pre vás pripravili.

Honor 10 sa bude na slovenskom trhu predávať od 16. mája, a to s cenovkou 439 € za 64GB verziu a 499 € za 128GB verziu. Telefón bude možné zakúpiť u predajcov Alza.sk, NAY, Datart, TPD, Okay, Mall.sk, hej.sk a taktiež u operátora O2 SK.

Komentáre k článku