Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Hlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021
TECHBOX
Hlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Ste pripravení na štart 11. ročníka unikátnej technologickej ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul najlepší z najlepších? Už teraz môžete hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2021, máme pre vás pripravených až 6 MEGA CIEN!

Výber tých najlepších z najlepších je opäť výlučne na vás, čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Budeme vďační ak sa zapojíte do nového, v poradí už 11. ročníka ankety a dáte svoj hlas vašim favoritom. Hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2021 vám potrvá len chvíľu.

Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA.

Samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Kľudne vyberte len najlepší smartfón alebo fotoaparát. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami. Web stránka sa prispôsobí aj vášmu smartfónu či tabletu, takže je jedno, odkiaľ budete hlasovať.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov v ankete NAY TECHBOX roka 2021 ponúka prehľadnú orientáciu v tom NAY na súčasnom trhu. Stačí kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Vašim hlasovaním nám pomôžete nájsť najlepších z najlepších a budete zaradení do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stovák eur. Tie do ankety venovali naši partneri a radi vám ich odovzdáme už počas januára 2022, kedy vyhlásime aj výsledky ankety NAY TECHBOX roka 2021.

Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 7 45 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač, ktorý obíde aj exkrementy vášho domáceho miláčika iRobot Roomba j7+ od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora a dovozcu značky iRobot v SR a potešiť sa môžete aj z obrovského párty reproduktora s bezdrôtovým mikrofónom JBL PartyBox On-The-GO od DSI Slovakia s.r.o, distribútora značky JBL.

Pozrite si

Poznáme najlepšie produkty, operátora a bankovú aplikáciu roka 2020

Tešiť sa môžete aj na trojicu smartfónov, kde na vás čaká pútáva novinka Motorola moto g60 od Lenovo (Slovakia), nová generácia smartfónu Xiaomi 11 Lite 5GNE, ku ktorému dostanete smart náramok s možnosťou platenia Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC od mi-store.sk, jediného oficiálneho obchodu značky Xiaomi na Slovensku a vyhrať môžete aj štýlový smartfón vo farbe Violet Samsung Galaxy A32 5G od nášho partnera VÚB banka.

HLASUJTE TU!

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banky, ESET, Canon, JBL, mi-store.sk, iRobot, MotorolaVÚB banka.