Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hľadáte rodinný tablet? Lenovo Tab P11 Plus teraz kúpite o štvrtinu lacnejšie

Hľadáte rodinný tablet? Lenovo Tab P11 Plus teraz kúpite o štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Lenovo
Stanislav Vinc
Hľadáte rodinný tablet? Lenovo Tab P11 Plus teraz kúpite o štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Hľadáte nové centrum domácnosti, digitálnu kratochvíľu pre deti či šikovného pomocníka do kuchyne? Štíhly tablet Lenovo Smart Tab P11 Plus môže byť pre vás ideálnou voľbou, teraz je až o 27 % lacnejší a dostanete k nemu aj dock.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Lenovo Smart Tab P11 Plus vám ponúkne kvalitný 11“ displej s 2K rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami, ktorý je vybavený aj špeciálnym filtrom modrého svetla pre ochranu vášho zraku. Kvalitný vizuál dopĺňa kvalitné audio, o ktorého vykreslenie sa postarajú 4 reproduktory s podporou technológie Dolby Atmos.

Tablet poháňa 8-jadrový procesor MediaTek 6785 so 4 GB RAM, ktoré dopĺňa interné úložisko s kapacitou 128 GB s možnosťou jeho rozšírenia pomocou microSD karty o ďalších 256 GB. Tablet sa nabíja pomocou USB-C portu a vďaka batérii s kapacitou 7 500 mAh má ponúkať až 15-hodinovú výdrž.

Zdroj | Lenovo

Operačným systémom tabletu je Android 11 (dostupný update na Android 12), ktorého súčasťou je aj špeciálny detský režim, ktorý vám umožní odovzdať tablet do rúk deťom bez obáv, že by sa dostali k nevhodnému obsahu či aplikáciám.

Pozrite si

Cvičte v rytme! Tieto športové slúchadlá sa potu nezľaknú

Starším deťom môže Lenovo Smart Tab P11 Plus po prázdninách poslúžiť aj pri robení domácich úloh, pri ktorých môžu využiť 13 Mpx zadný fotoaparát či 8 Mpx fotoaparát na prednej strane. Rodičia zas ocenia prítomnosť GPS modulu, vďaka čomu je tablet teoreticky možné použiť aj ako navigáciu do auta.

Zdroj | Lenovo

Súčasťou nami vybraného balenia je aj dobíjacia stanica Smart Charging Station, vďaka ktorej sa z tohto tabletu môže hravo stať riadiace centrum smart domácnosti, šikovný nástroj na telekonferencie alebo aj digitálna kuchárska kniha. K tabletu si môžete dokúpiť aj magnetické puzdro so stojanom alebo aj dotykové pero a klávesnicu.

V tejto zostave dorazil Lenovo Smart Tab P11 Plus na trh pôvodne s maloobchodnou odporúčanou cenou 299 €. Aktuálne si ho už ale môžete zakúpiť aj za cenu už od 219 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.