Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hľadáte prémiovú hernú klávesnicu? Razer Ornata V2 je teraz o 53 € lacnejšia

Hľadáte prémiovú hernú klávesnicu? Razer Ornata V2 je teraz o 53 € lacnejšia
Zdroj | Razer
Tomáš Šmidák
Hľadáte prémiovú hernú klávesnicu? Razer Ornata V2 je teraz o 53 € lacnejšia
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Spoločnosť Razer patrí vo svete herných zariadení a periférií medzi tie najlepšie z najlepších. Razer Ornata V2 je prémiová herná klávesnica, ktorá okrem špičkového spracovania a RGB podsvietenia ponúka aj inovatívne spínače Hybrid Mecha-Membrane. Teraz je navyše v zľave 45 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Razer Ornata V2 je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám každého hráča. Nezáleží na tom či ste amatér alebo profesionál. Je štandardného formátu, čo znamená, že máte k dispozícií aj kompletnú numerickú klávesnicu. Zaujímavosťou tejto klávesnica je odnímateľná podložka pod ruky tzv. wrist rest. V tomto prípade sa však dá hovoriť skôr o vankúšiku, ktorý je potiahnutý umelou kožou.

Zdroj | Razer
Pozrite si

Klávesnica je osadená spínačmi Hybrid Mecha-Membrane. Tie by mali spájať to najlepšie z oboch svetov. Kombinujú totiž rýchlu a presnú reakciu mechanických spínačov s odozvou a pocitom klasických membránových kláves.

Zdroj | Razer

Každý klik by teda mal stáť za to. K dispozícií je tiež niekoľko programovateľných kláves, ktoré vám môžu dodať taktickú výhodu voči vašim spoluhráčom. V pravom hornom sa navyše nachádza digitálne koliesko, ktoré si môžete naprogramovať na vami zvolené funkcie.

Zdroj | Razer
Pozrite si

BMW i4 M50: Elektromobil, ktorý vám garantuje skvelý zážitok z jazdy

Nakoľko ide o Razer klávesnicu, je k dispozícii aj RGB podsvietenie Razer Chroma. To vie zobrazovať až 16,8 milióna farieb a v ponuke sú tiež takmer neobmedzené možnosti nastavenia. Okrem klasických profilov si viete vytvoriť aj svoje vlastné či si nechať automaticky prispôsobiť podsvietenie k hre, ktorú práve hráte.

Zdroj | Razer

Drôtová herná klávesnica Razer Ornata V2 prišla na trh ku koncu roka 2020 za cenu 117,82 €. Dnes si ju viete kúpiť o 53,61 € lacnejšie za cenu 64,21 €.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.