Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hľadáte prémiové inteligentné hodinky? Montblanc Summit 3 sú tu pre vás

Hľadáte prémiové inteligentné hodinky? Montblanc Summit 3 sú tu pre vás
Zdroj | Montblanc
Tomáš Šmidák
Hľadáte prémiové inteligentné hodinky? Montblanc Summit 3 sú tu pre vás
Zdroj | Montblanc
Zdroj | Montblanc

Montblanc Summit 3, sú luxusné inteligentné hodinky s operačným systémom Wear OS 3. Prichádzajú s moderným dizajnom a cenovkou na úrovni 1 290 dolárov.

Luxusné smart hodinky sú kategória sama o sebe. Niekoľko značiek ako Louis Vitton či Tag Heuer už prišli so svojimi vlastnými alternatívami. Montblanc prináša už tretiu verziu tretiu verziu svojich inteligentných hodiniek Summit. Prinášajú niekoľko nových funkcií, Wear OS 3 a tiež prémiovú cenovku.

Zdroj | Montblanc

Nemecký výrobca stavil na istotu a model Summit 3 na seba dizajnom nejako neupozorňujú. Ak by nemali namiesto klasického ciferníku displej, pravdepodobne by ste ani nespoznali, že ide o smart hodinky. Telo je vyrobené z kombinácie titánia a nehrdzavejúcej ocele, ktorá bola ručne leštená. Na výber sú tri farebné verzie, čierna, sivá a strieborná. Remienok je vyrobený z kvalitnej teľacej kože a jeho farba bude závisieť od vami vybraného modelu.

Pozrite si

Amazfit GTR 3 posielajú konkurenciu na hanbu, zvládajú skoro všetko za tretinu!

Zdroj | Montblanc

Dominantým prvkom je displej s veľkosťou 1,28″ a technológiou AMOLED, ktorý kryje zafírové sklíčko. Pre porovnanie, Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 mm sú osadené displejom s veľkosťou 1,4″. Displej je samozrejme dotykový, no ovládať ho viete aj prostredníctvom bočných tlačidiel. Vnútri sa nachádza procesor Snapdragon Wear 4100+ a 1 GB RAM. V kombinácií s novým operačným systémom Wear OS 3, by ste mali dostať veľmi príjemný a svižný používateľský zážitok. K dispozícií je tiež vnútorná pamäť 8 GB, na ktorú si viete ukladať napr. hudbu alebo aplikácie. Výdrž batérie by mala byť na úrovni 5-6 dní.

Zdroj | Montblanc

Summit 3 v sebe tiež ukrývajú niekoľko senzorov ako merač srdcového tepu či merač okysličenia krvi.  Na tele sa nachádza aj sada mikrofónov, prostredníctvom ktorých môžete cez hodinky aj telefonovať. Nechýba ani podpora NFC a Google Pay. K hodinkám si môžete stiahnuť aj aplikáciu, cez ktorú si budete môcť upravovať ich vzhľad, vyhodnocovať vaše aktivity či vykonávať aktualizácie. Kompatibilné budú s operačnými systémami iOS a Android.

Pozrite si

Garmin Instinct 2 Solar dávajú konkurencii na solar

Zdroj | Montblanc

Montblanc Summit 3 by mali byť dostupné v priebehu júla 2022. Cenovo sa budú pohybovať niekde na úrovni 1 290 dolárov.

 

Zdroj