Hľadáme NAY TECHBOX BANKOVÚ APLIKÁCIU roka 2019. Pomôžte a vyhrajte!

Deviaty ročník čoraz obľúbenejšej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka sa už o pár dní končí a tak je dobre poznať nominácie, za ktoré môžete hlasovať. Za hlasovanie môžete mať nie len dobrý pocit, ale zároveň môžete vyhrať aj jednu zo špičkových cien od partnerov ankety. Stačí zahlasovať a už 20. januára 2020 sa dozviete, či niektorá z piatich výhier je práve vaša.

Pozrite siHlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!

Vyhrať môžete inteligentné hodinky Apple Watch Series 5 40 mm od Tatra banky, smartfón Samsung Galaxy A40 od VÚB banky, Bluetooth reproduktor JBL Flip 5 od JBL, smartfón Xiaomi Redmi 8 32 GB s licenciou ESET Mobile Security od spoločností ESET a Xiaomi či notebook ASUS VivoBook 15 X543od spoločnosti ASUS.

NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA

Aj v tomto ročníku sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Je to určite jednoduchšie, ako by ste mali prezerať desiatky produktov či služieb a aplikácií. Výsledný výber ale nechávame už čisto na vás. Samozrejme, hlasovať môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Ak poznáte smartfóny, vyberiete z nominovaných ten, ktorý je podľa vás najlepší.

Poďme sa teraz pozrieť na nominované aplikácie v kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA pre rok 2019.

365.bank

Banková aplikácia 365.bank si vás získa osobitným štýlom komunikácie, ktorý spoznáte už od založenia účtu, čo je možné priamo cez aplikáciu v smartfóne. Účet získate zadarmo, rovnako bez poplatkov je aj jeho vedenie. Sporiť si môžete vďaka tzv. Sysleniu, kedy sa platby zaokrúľujú podľa vašich preferencií nahor. K dispozícii máte okrem Apple Pay aj možnosti platenia s hodinkami Garmin či Fitbit. 365.bank totiž ponúka podporu Fitbit Pay aj Garmin Pay.

Aplikácia Tatra banka

Aplikácia Tatra banka je zatiaľ stálicou na prvej priečke hlasovania v ankete, no od víťazstva v minuloročnej ankete pribudlo hneď niekoľko nových funkcií a aplikácia získala vo verzii 3.0 úplne nový vzhľad s najpoužívanejšími funkciami vytiahnutými priamo na spodnú lištu, aby práca s aplikáciou bola ešte rýchlejšia. Zásadným prírastkom do ponuky aplikácie je Chatbot Adam. Vôbec prvého virtuálneho bankára u nás istotne poznáte z webových stránok Tatra banky. Nechýba ani podpora Apple Pay.

George Slovensko

Aplikácia George Slovensko od Slovenskej sporiteľne poteší majiteľov účtu najmä svojou jednoduchosťou, čo umožňuje jej používateľom vykonávať platby skrz kontakty, poštové poukážky a QR kódy aj bez použitia IBAN alebo sledovať všetky vykonané platby. Používatelia si môžu aplikáciu upraviť podľa vlastných predstáv zmenou farieb, usporiadaním hlavnej stránky alebo úpravou mien a fotografií. Novinkou sú praktické push notifikácie a nechýba ani prihlásenie sa odtlačkom prsta.

mBank SK

Aplikácia mBank SK umožňuje klientom mBank udržiavať si prehľad o financiách nie len štandardným zobrazením platieb, ale aj nastavením maximálneho rozpočtu a upozornením na všetky pohyby skrz Push notifikácie. Novinkou je podpora platieb Google Pay a Apple Pay, rovnako poteší mobilná autorizácia, kedy cez aplikáciu jedným kliknutím potvrdíte platby a operácie z internet bankingu. Samozrejmosťou je prihlásenie do aplikácie aj vďaka odtlačku prsta.

SmartBanking

Aplikácia SmartBanking od ČSOB aj v roku 2019 prináša nové funkcionality a vylepšenia. Zaujímavosťou je podpora Dark Mode, kedy môžete aplikáciu používať v tmavom režime. Nechýbajú obľúbené funkcie ako prihlasovanie pomocou Touch ID, podpora funkcie 3D Touch na zariadeniach od Apple. Aplikácia okrem toho podporuje aj smart hodinky. V aplikácii máte prehľad aj o vašej hypotéke a môžete si napríklad jednoducho zmeniť PIN na platobných kartách.

VÚB Mobil banking

Viaceré praktické novinky a vylepšenia ponúkli aj pravidelné aktualizácie mobilnej aplikácie VÚB Mobil Banking. Poteší vás podpora bezkontaktných platieb Google Pay a Apple Pay, rovnako aj jednoduchosť ovládania či vychytávky, ako možnosť skontrolovať si zostatok na svojom účte jedným kliknutím na obrazovku. Hlavnú stránku aplikácie si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv a rozhodne budete radi používať aj výber hotovosti z bankomatu či praktické prihlásenie sa odtlačkom prsta alebo cez Face ID pri Apple zariadeniach.

Hlasovať v ankete môžete už len do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: 365.bank, ASUS, ESET, Canon, JBL, Tatra banka, VÚB Banka a Xiaomi.

Komentáre k článku