Reklama

HIGH END Slovakia 2011 už o pár dní v Bratislave!

Števo Porubský

Výstava špičkovej spotrebnej elektroniky HIGH END Slovakia 2011 bude 15. a 16.októbra 2011 (sobota a nedeľa), v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Aj tento rok sa chystajú zaujímavé novinky zo sveta high-end a domácej zábavy.

 HIGH END Slovakia 2011

Firma basys.net, hlavný partner výstavy HIGH END Slovakia 2011, po úspešnej prezentácii top of the top reproduktorov KEF Moun v roku 2010, Cabasse LaSphere v roku 2008, na výstavu HIGH END Slovakia a slovenský trh tento rok prináša ďalší svetový unikát, slovensko – český produkt. Reproduktory Ante Supersonic One a zosilňovač Ante Integra Standard One. A premiéra zosilňovača bude práve tu, na domácej pôde v Bratislave, na výstave HIGH END Slovakia 2011. Emócia, sila, kontrola, prežitie. Integrovaný zosilňovač Integra Standard One je doslova esenciou najmodernejšej techniky a emotívneho vnímania hudby. Je navrhnutý tak, aby sprostredkoval delikátnosť hudobného okamihu, aby podčiarkol naliehavosť každej sekundy hudobného diela. Ante Supersonic One sú unikátne, päťpásmové stĺpové reproduktory s najdokonalejším zvukom na svete. Žiadne iné reproduktory nemajú takú basovú kvalitu zvuku ako práve Ante Supersonic One.

 aurum TITAN

Tradične bude výstava nabitá najväčšími novinkami zo sveta audio a video, ktoré budú premiérovo prezentované iba na výstave HIGH END Slovakia 2011. Jeden z najväčších vystavovateľov, spoločnosť FLOYDCOM predstaví niekoľko zaujímavých noviniek, hlavne legendárne reproduktory AURUM TITAN VIII, ktoré boli navrhnuté k 30.-temu výročiu vzniku spoločnosti QUADRAL. Spoločnosť QUADRAL sa stala v roku 2010 opäť značkou roka medzi výrobcami reproduktorov. Samozrejmosťou budú aj najnovšie produkty od najväčšieho výrobcu TV SAMSUNG, ktorý je aj hlavný partner tohto vystavovateľa. SAMSUNG doplnia nové tablety, ktoré vzbudzujú v poslednej dobe veľa ohlasu a záujmu medzi verejnosťou. Novinkami budú zosilňovače a CD prehrávače ADVANCE ACOUSTIC, audio a video technika Sherwood, multiroom technika A-Bus, AVuno a Destination Audio reproduktory pre inštalácie do stropov, stien, bazénov alebo exteriérov, reproduktory Magnat, príslušenstvo G&BL, satelitná platforma SKYLINK a zariadenia FERGUSON. Návštevníci tak na jednom mieste majú možnosť vidieť a priamo si aj vyskúšať najnovšie trendy v oblasti spotrebnej elektroniky a domácej zábavy.

 Samsung LED TV D8000

Vstupenky budú zlosovateľné

Ako každý rok, aj v tomto roku sme pre Vás pripravili v spolupráci s našimi partnermi zaujímavé ceny do zlosovania vstupeniek. Už teraz vieme povedať, že prvou cenou budú stĺpové reproduktory Tangent Lounge L26, vo vysokolesklom čiernom prevedení (piano lacquer black) v hodnote 1 700 €!

Minulý rok mala výstava rekordnú návštevnosť a návštevníci mohli vidieť nádherný obraz, či už na klasických alebo najnovších 3D televízoroch a 3D projektoroch a počuť špičkový zvuk na kvalitných zostavách. Či už klasické stereo, ale aj domáce kino. O zábavu tých menších ale aj dospelákov sa postarali aj najnovšie herné konzoly.

 www.highendslovakia.sk

Foto: High End Slovakia, Samsung, Aurum

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.