Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Herný rad Quantum od JBL sa opäť rozšíril

Herný rad Quantum od JBL sa opäť rozšíril
Zdroj | JBL
Richard Pliešovský
Herný rad Quantum od JBL sa opäť rozšíril
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Populárna značka JBL rozšírila svoje portfólio s produktami pre hráčov. Okrem USB mikrofónu predstavila aj prvé plne bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú použiteľné aj v hernom sektore.

JBL Quantum Stream je duálny (2 x 14 mm) kondenzátorový mikrofón s 24 bitovou a 96 kHz vzorkovacou frekvenciou s dvomi režimami snímania hlasu. Prvý využijete vtedy, keď chcete zachytiť len váš hlas, druhý je citlivejší a zachytí aj okolie – to využijete napríklad pri nahrávaní podcastov s viacerými hosťami, alebo pri skupinových hovoroch.

Zdroj | JBL

Na mikrofóne sa nachádza aj regulátor hlasitosti a tlačidlo Mute, ktoré okamžite vypne snímanie zvuku. Vypnutie signalizuje RGB kruhové svetlo. Otočná hlava umožňuje pohybovať mikrofónom o 360 stupňov, vďaka univerzálnemu držiaku sa dá pohodlne umiestniť na dosku stola, alebo k ramenu stojanu.

JBL Quantum Stream sa začne predávať na jar za 99,95 dolárov.

Pozrite si

Užite si herné slúchadlá JBL Quantum 350 WIRELESS bezdrôtovo

Prvé plne bezdrôtové slúchadlá, JBL Quantum TWS, prinášajú adaptívne potláčanie hluku, ale i transparentný režim, kedy si môžete upraviť intenzitu hlasitosti okolia.

Zdroj | JBL

Funkcia Quantum Surround prináša priestorový zvuk a nechýba podpora hlasových asistentov. Keďže ide o herné slúchadlá, okrem Bleutooth si ich s počítačom, či hernou konzolou prepojíte cez USB-C adaptér, ktorý zaistí minimálnu latenciu.

Výdrž na jedno nabitie JBL Quantum TWS je 8 hodín, nabíjacie puzdro dodá „šťavu“ na ďalších 16 hodín. Aj tento model sa začne predávať na jar 2022, cena je určená na 149,95 dolárov.

Pozrite si

JBL má výpredaj, kde ušetríte desiatky eur. Čo si vybrať?

Herná séria JBL Quantum si pripísala na svoje konto ešte tri slúchadlá na uši. Ide o modely Qantum 910, Quantum 810 a Quantum 610. Najvyšší model je vybavený 50 mm meničmi a JBL QuantumSPHERE 360, čo je firemná technológia na integrované sledovanie hlav. Qantum 910 sú vôbec prvé bezdrôtové slúchadlá s touto funkciou.

Zdroj | JBL

JBL Quantum 910 a 810 majú ANC a budete si ich môcť pripojiť k herným konzolám, počítačom či mobilom cez 2,4 GHz bezdrôtové pripojenie, no i cez Bluetooth. Posledne menovaný model, Quantum 610, disponuje len 2,4 GHz bezdrôtovým pripojením, no poteší bezkonkurenčnou výdržou až 40 hodín. Quantum 910 sa bude predávať za 249,95 dolárov, Quantum 810 za 199,95 dolárov a Quantum 610 za 149,95 dolárov. K dispozícii budú na jar tohto roku.