Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Headset CloudX venovaný Xbox hráčom

Headset CloudX venovaný Xbox hráčom
Zdroj | HyperX
Michal Spiegel
Headset CloudX venovaný Xbox hráčom
Zdroj | HyperX
Zdroj | HyperX

Firma HyperX, ktorá je divíziou spoločnosti Kingston, tento týždeň prezentovala svoj nový headset, ktorého celý názov je HyperX CloudX Pro. Headset bude určený exkluzívne pre hráčov konzoly Xbox One.

Pozrite si

HyperX CloudX: slúchadlá pre hráčov s vysokými nárokmi

Zdroj | HyperX

Firma HyperX dosiahla tento rok úspech už v januári a to partnerstvom s Microsoftom. Exkluzívny headset pre Xbox One na seba nenechal dlho čakať.

Ovládacie prvky headsetu sa nachádzajú na kábli, takže pohodlné stlmenie mikrofónu, či upravenie hlasitosti budete mať na dosah ruky.

Zdroj | HyperX

Mikrofón na oddeliteľnom ramene sa bude dať ľahko pripojiť vždy keď budete chcieť hrať hry, alebo ho môžete odpojiť keď chcete počúvať hudbu. Mal by mať pružnú konštrukciu, ktorá umožňuje nastaviť najvhodnejšiu polohu mikrofónu.

Zdroj | HyperX

Headset bude vyrobený z odolného striebrosivého hliníkového rámu a mal by ladiť s dizajnom bezdrôtového herného ovládača Xboxu, Elite Wireless Controller. K headsetu CloudX dostanete aj exkluzívne pevné puzdro pre ochranu a pohodlné prenášanie headsetu.

Zdroj | HyperX

Mušle a hlavový most slúchadiel sú vyrobené z pamäťovej peny a veľké drivery s priemerom 53 mm by mali poskytovať krištáľovo čistý zvuk.

Zdroj | HyperX

Headset disponuje klasickým slúchadlovým konektorom jack 3,5 mm na pripojenie. Vďaka rozšírenej kompatibilite s operačným systémom Windows je možné využiť aj priložený kábel s ovládačom na dvojmetrovom kábli, ktorý má konektory stereo jack a mikrofónny PC vstup.

Zdroj | HyperX

Tento headset má navyše certifikáciu od TeamSpeak a je kompatibilný s aplikáciami Discord, Skype, Ventrilo, Mumble a RaidCall, čo by mal zaručovať čistejší prenos hlasu pri chatovaní.

Hmotnosť headsetu spolu s káblom a mikrofónom bude 322 gramov a dĺžka káblu bude 1,3 metra.

Headset HyperX CloudX sa dodáva s vymeniteľnými náušníkmi z velúru alebo koženky, dvojmetrovým predlžovacím káblom k PC a pevným cestovným puzdrom. Cena sa pohybuje na úrovni okolo 99 €.

Pozrite si

V nových klávesniciach, myškách a headsetoch Logitech zvíťazila veda!

Zdroj