Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

HBO Max dorazí na Slovensko 8. marca, s prekvapivou cenou

HBO Max dorazí na Slovensko 8. marca, s prekvapivou cenou
Zdroj | HBO
Stanislav Vinc
HBO Max dorazí na Slovensko 8. marca, s prekvapivou cenou
Zdroj | HBO
Zdroj | HBO

Dlho očakávaný príchod streamovacej služby HBO max na Slovensko sa definitívne blíži ku koncu. Spoločnosť potvrdila, že už 8. marca službu sprístupní v ďalších európskych krajinách vrátane Slovenska.

Streamovacia služba HBO max spoločnosti WarnerMedia (AT&T) spustená v Spojených štátoch ešte v roku 2020, dorazí tento rok už aj na náš trh. Oproti nedávno avizovanému dátumu to však bude až o dva týždne neskôr.

Slovensko sa zaradilo medzi 15 európskych krajín, v ktorých bude služba oficiálne dostupná už od 8. marca. Okrem nás sa jej dočkajú napríklad aj v Českej republike, Maďarsku, Holandsku, Poľsku či v Slovinsku.

HBO Max bude na našom trhu stáť oficiálne 6,99 € mesačne, pre súčasných predplatiteľov existujúcej služby HBO Go má však spoločnosť prichystanú špeciálnu akciu. Existujúci predplatitelia budú automaticky prevedení na novú platformu s akciovým poplatkom 4,66 € mesačne. Táto akcia platí aj pre všetkých nových zákazníkov, ktorí si službu predplatia do 31. marca 2022.

Pozrite si

Disney+ spustí svoju streamovaciu službu tento rok aj na Slovensku

HBO Max predstavuje nový streamovací zážitok, ktorý ponúka tú najlepšiu zábavu, filmy, seriály z vlastnej produkcie a detské programy od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a mnoho ďalšieho za neuveriteľne atraktívnu cenu. S radosťou potvrdzujeme, že 8. marca sa HBO Max objaví v ďalších 15 európskych krajinách a že budeme dostupnosť platformy rozširovať aj do ostatných krajín Európy aj mimo nej.“, uviedla Christina Sulebakk, generálna riaditeľka HBO Max EMEA.

Zdroj | HBO

Špecialitou služby HBO max budú najmä filmy spoločnosti Warner Bros., ktoré sa v službe objavia už 45 dní po uvedení do kín. Spoločnosť potvrdila, že v ponuke sa pri spustení objavia aj novinky ako Matrix Resurrections, Duna, Space Jam Nová legenda, The Suicide Squad: Samovražedná misia alebo Tom a Jerry.

V službe ale nebudú chýbať ani nové seriály z pôvodnej tvorby Max Originals – Stanica 11 (Station Eleven), Sexuálny život vysokoškoláčok (Sex Lives of College Girls) a Peacemaker, či rôzne reality show. Detskí diváci si prídu na svoje pri seriáloch Mladí Titáni do toho! Gumballov úžasný svet či rozprávkach zo série Looney Tunes.

HBO Max bude možné sledovať na smart televízoroch Samsung, LG a všetkých televízoroch s operačným systémom Android TV, streamovacích zariadeniach Apple TV 4K a Google Chromecast, herných konzolách PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S, zariadeniach s operačnými systémami Android a iOS, ako aj prostredníctvom webovej stránky hbomax.com.

Zdroj | HBO

Vybrané tituly budú v službe dostupné aj v 4K UHD rozlíšení, ktoré doplní priestorové ozvučenie 5.1 a technológia Dolby Atmos. Filmy a seriály pritom bude možné sledovať na troch zariadeniach súčasne, počet registrovaných zariadení k jednému účtu je však neobmedzený.