Gramofón Love – keď sa spojí minulosť s prítomnosťou

ZDROJ | Turntable/Facebook

Vinylové platne zažívajú opäť veľký boom. Napríklad Británia zaznamenala až 53-percentný medziročný nárast v ich predaji. Pre výrobcov to znamená len jedno. Príležitosť.

https://youtu.be/_J1C2y-Yo2o

Tento staro-nový trend sa stáva znova populárnym. Čoraz viac ľudí uprednostňuje klasickú platňu pred CD nosičmi či streamovacími službami. Ak patríte medzi tých, ktorí na vinyl nedajú dopustiť, Love vás určite zaujme. Ide o moderný gramofón, vďaka ktorému sa poslucháč dostane do minulosti, no zároveň ho budú rozmaznávať technológie súčasnosti.

Love gramofon 2
ZDROJ | Turntable/Facebook

Jediná klasická časť, ktorá gramofónu ostala je tanier. V balení ich nájdete mimochodom rovno dva. Druhým čiastočne klasickým prvkom je točňa, ktorá pôsobí futuristickým dojmom. Potom je už všetko prispôsobené dnešným štandardom.

Pozrite si29 top smart hračiek z CES 2017, ktoré mieria na trh

Gramofón sa pripojí cez Wi-Fi, Bluetooth alebo starým dobrým 3,5 mm jackom k telefónu a reproduktoru. Po nasadení platne Love zistí detaily o nosiči a zobrazí ich v aplikácii. Nebudú chýbať informácie o dĺžke nahraného obsahu alebo počte skladieb.

Love gramofon
ZDROJ | Turntable/Facebook

Pridaná hodnota spočíva aj v ovládaní. Po prepojení Love so smartfónom je možné ovládať gramofón podobným spôsobom, ako Spotify či iTunes. Pesničku je možné zastaviť, pretočiť i preskočiť.

Love gramofon 4
ZDROJ | Turntable/Facebook

Love sa bude už o chvíľu predávať na Kickstarteri. Informácie o dostupnosti či cene ale zverejnené neboli.

ZdrojComing Soon Tech

Komentáre k článku