Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Google Play rastie, na predaj sú už aj filmy, časopisy či seriály

Google Play rastie, na predaj sú už aj filmy, časopisy či seriály
Drahomír Piok
Google Play rastie, na predaj sú už aj filmy, časopisy či seriály

Bývalý obchodík s aplikáciami sa nám poriadne rozrástol. Z Google Play sa stáva značka, pod ktorou sa bude predávať hudba, filmy, televízne šou a rôzne časopisy. Konkurovať tak môže mnohým známym službám.

google play

Google Play bude po najbližšej aktualizácií ponúkať na stiahnutie alebo online stream mnohé televízne šou a seriály z produkcie Disney, Paramount, NBC Universal, Sony Pictures a ABC. Prezrieť si ich po zakúpení budete môcť na počítači, tablete alebo mobile, stačí len byť prihlásený na svoj účet. Ale ako mnohí tušíte, má to jeden veľký háčik. Túto vymoženosť, ako aj zostávajúce, budú mať k dispozícií kvôli autorským právam len používatelia z USA.

Môžeme len dúfať, že raz sa tieto služby dostanú oficiálne aj k nám. Google Play prinesie ďalej na stiahnutie časopisy. Prepracovaná čítačka od Googlu bude fungovať taktiež na troch rôznych platformách – počítač, tablet a smartfón. Poslednou „staronovou“ položkou pod krídlami Play sú filmy v DVD a za menší príplatok aj v HD rozlíšení. Okrem týchto nových položiek je už na Google Play obchod s knižkami, aplikáciami či hudbou. Ďalšie plány do budúcna Google zatiaľ neprezradil.

Foto: geeky-gadgets.com