Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Garmin Forerunner 935 - hodinky pre profesionálnych atlétov

Garmin Forerunner 935 - hodinky pre profesionálnych atlétov
Zdroj | Garmin
Michal Spiegel
Garmin Forerunner 935 - hodinky pre profesionálnych atlétov
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Garmin nám rok čo rok prináša niekoľko noviniek zo sveta športových hodiniek. Najnovšie sa milovníci behu a triatlonu môžu tešiť na hodinky Garmin Forerunner 935.

https://www.youtube.com/watch?v=6cSWLO_6psI

Pozrite si

Garmin má nové smart hodinky Garmin fénix série 5

Z funkcií ponúkajú hodinky špeciálny training status, ktorý analyzuje vaše predchádzajúce tréningy, aby ste zistili, či sú vaše aktivity produktívne.

Nechýbajú týždňové analýzy, GPS, GLONASS, monitor srdcového tepu, a možnosť sťahovania ďalších aplikácií z Garmin Connect IQ storu.

Hodinky sú primárne určené pre bežcov a triatlonistov, no cyklisti sa tiež nemusia báť, keďže vedia zmerať, kedy stojíte a kedy sedíte pri cyklistike. Dokonca podporujú aj rozhranie Garmin Varia Vision pre bicykle. Rovnako pri plávaní hodinky monitorujú napríklad vzdialenosť plávania, takže sa skutočne dajú označiť za multi-funkčné.

Zdroj | Garmin
Pozrite si

Garmin Varia – ako prežiť na bicykli aj v meste

Funkcie ako meranie spánkovej aktivity, spálených kalórií, vzdialenosti, počtu krokov pri hodinkách od Garminu nechýbajú.

Batéria hodiniek Garmin Forerunner 935 by mala vydržať 24 hodín pri aktívnom používaní a pri spustení všetkých senzorov. V móde hodiniek by mali vydržať 2 týždne a v móde UltraTrac 50 hodín.

Ak vás tieto športové hodinky zaujali, cena je nastavená na 500 dolárov. Ak chcete mať rôzne štýly, môžete si priplatiť 150 dolárov za verziu s dvomi remienkami (žltý a čierny), s hrudným pásom na meranie aktivity a s pásom na meranie aktivity pri plávaní.

Zdroj | Garmin

Otázne je, na čo Garmin k hodinkám predáva aj hrudný pás, keď majú zabudovaný snímač srdcovej aktivity. Pravdepodobne je určený na presnejšie zmeranie údajov. Nechýba podpora pre aplikáciu Garmin Connect, ktorú si viete spárovať so smartfónom a následne si pozriete všetky potrebné údaje.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Pozrite si

Garmin Forerunner 35 – so srdcovým monitorom na zápästí

Zdroj