Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Garmin chce dobyť trh štýlovými hybridnými hodinkami vívomove Trend

Garmin chce dobyť trh štýlovými hybridnými hodinkami vívomove Trend
Zdroj | Garmin
Richard Pliešovský
Garmin chce dobyť trh štýlovými hybridnými hodinkami vívomove Trend
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Garmin predstavil rozšíril svoje portfólio o nové hodinky, tentokrát ide o hybridný model vívomove Trend. Ide teda o elegantné a pre mnohých používateľov atraktívne riešenie, kde analógový ciferník dopĺňajú snímače a elektronika.

Takýmto štýlovým spôsobom ostanete v spojení a máte prehľad o zdraví a kondičke. Smart funkcie sú nenápadné, 1-palcový LCD displej sa rozsvieti len po stlačení tlačidla.

Garmin vívomove Trend si poradia s celodenným sledovaním stresu, vypočítajú skóre spánku, monitorujú rôzne pohybové aktivity. Hybridné riešenie zvyčajne prináša slušnú výdrž, v tomto prípade je to však len priemerných 5 dní v režime smart hodiniek. Jeden deň navyše dostanete v úspornom režime. Vítanou vychytávkou je bezdrôtové nabíjanie s certifikáciou Qi. Kiež by to bolo k dispozícii vo všetkých smart hodinkách a fitness náramkoch!

Obsah pokračuje pod reklamou

Odolnosť voči vode je 5 ATM, takže sú vhodné aj na plávanie. Telo hodiniek má 28,3 g, so silikónovým remienkom je to stále prijateľných 43,3 g. Spárujte si ich s obomi platformami (Android, iOS).

Napriek hybridnému prevedeniu majú hodinky viacero praktických zdravotných funkcií, napríklad pokročilý monitoring spánku, SpO2, Body Battery, sledovanie zdravia žien, či 24-hodinová analýza stresu a tepu. Nechýba funkcia upozornenia na abnormálny srdcový tep. Ako sa na správne múdre hodinky patrí, aj s týmto modelom môže bezkontaktne platiť.

Vívomove Trend sú k dispozícii v rôznych moderných farebných prevedeniach, napríklad Slate/Black, Peach Gold/Ivory, Cream Gold/French Grey a Silver/Mist Grey. Cena začína na 329,99 eur.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

Zdroj