Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Game of Thrones sa dočká pokračovania, tentokrát s Johnom Snowom

Game of Thrones sa dočká pokračovania, tentokrát s Johnom Snowom
Zdroj | Variety
Michal Spiegel
Game of Thrones sa dočká pokračovania, tentokrát s Johnom Snowom
Zdroj | Variety
Zdroj | Variety

Finálna séria Game of Thrones bola pre mnohých fanúšikov sklamaním. Možno práve tých poteší správa, že fenomenálny seriál sa dočká pokračovania.

V auguste príde na obrazovky HBO Max spin-off seriál House of the Dragon, ktorého dej sa bude odohrávať 300 rokov pred udalosťami z Game of Thrones. Už teraz sa však môžeme tešiť na ďalší počin z bohatého sveta tejto pôvodne knižnej fantasy.

Nový seriál sa zameria na postavu Johna Snowa, kľúčovú postavu z pôvodného seriálu, ktorá sa na konci finále vydala putovať do rozsiahleho sveta severu.

Pozrite si

Všetko o HBO Max – od aktivácie až po deaktiváciu streamu za 4,66 € mesačne!

V pripravovanom seriáli by si postavu mal opäť zahrať Kit Harington, ktorý bol za herecký výkon dvakrát nominovaný na cenu Emmy.

Nie je prekvapením, že autori myšlienky sa rozhodli práve pre výraznú postavu Johna Snowa, ktorej venujú celý seriál. Stačí sa pozrieť na konkurenčnú službu Disney+, ktorá servíruje jeden spin-off zo sveta Star Wars za druhým. Či už ide o Mandaloriana, Boba Fetta či najnovšie Obi-Wana Kenobiho, seriály inšpirované niektorou z kľúčových postáv univerza sa osvedčili ako vďačný koncept využívania úspešnej značky.

Zatiaľ je myšlienka seriálu o postave Johna Snowa iba na papieri a je otázne, kedy sa ho reálne dočkáme. Všetko bude zároveň závisieť od úspechu spomínaného seriálu House of the Dragon, ktorý bude mať premiéru už 21. augusta.