Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Fujifilm instax Square SQ20 - vytlačte si fotky okamžite po cvaknutí

Fujifilm instax Square SQ20 - vytlačte si fotky okamžite po cvaknutí
Zdroj | Fujifilm
Michal Spiegel
Fujifilm instax Square SQ20 - vytlačte si fotky okamžite po cvaknutí
Zdroj | Fujifilm
Zdroj | Fujifilm

Spoločnosť Fujifilm predstavila pokračovanie svojho instax fotoaparátu Square. Novinka s názvom Fujifilm instax Square SQ20 ponúka novú možnosť nahrávania videa, z ktorého si vyberiete tú najlepšiu snímku.

Fotoaparát bude tlačiť podobne ako predchodca štvorcové fotky. Novou funkciu je Motion Mode, ktorá umožní vybrať a vytlačiť ten najlepší záber z videa, ktoré má dĺžku maximálne 15 sekúnd.

Zdroj | Fujifilm
Pozrite si

FUJIFILM X-T3 má 10-bitové 4K UHD video a miliónový autofókus

Ďalšou novinkou je filter Sequence, ktorý dokáže zachytiť dynamické a zasnívané fotografie pridaním efektov do obrazu. Novinkou je aj funkcia Time Shift Collage, ktorá vytvorí štyri pohyblivé zábery a umiestni ich na jednu fotku ako koláž.

Medzi ďalšie filtre, ktorých vo fotoaparáte nájdeme viac ako desať, patrí čiernobiely Monochrome, Sepia, Amber a ďalšie. Snímky môžete upraviť aj filmovým alebo retro rámikom.

Zdroj | Fujifilm

Zaujímavé filtre sú tie, kde môžete vybrať jednu dominantnú farbu, ktorá bude z fotografie svietiť a všetko ostatné bude čiernobiele.

Koláž viete využiť aj na výber štyroch rôznych fotiek, ktoré usporiadate do jedného štvorca. Čo sa týka priblíženia, fotoaparát bude po prvýkrát podporovať 4-násobný zoom. Nechýba zrkadielko v prednej časti, ktoré umožní skontrolovať, či dobre fotíte selfie.

Zdroj | Fujifilm
Pozrite si

Fujifilm instax SQUARE SQ10 – prvý instantný foťák s pamäťou

Tlačidlo na odfotenie je umiestnené z oboch strán štvorcového fotoaparátu, takže urobiť snímok bude jednoduché či už budete fotiť ľavou alebo pravou rukou.

Fujifilm instax Square SQ20 bude k dispozícii v dvoch farebných spracovaniach, čiernom a béžovom. Pokiaľ vás takýto foťáčik zaujal, kúpiť si ho budete môcť od 20. októbra 2018 za zatiaľ nešpecifikovanú cenu. Očakáva sa, že fotoaparát bude stáť približne 200 eur, ku ktorým si treba pripočítať náklady na fotopapier, ktorý budete musieť do foťáku dokupovať.

Zdroj