Fitbit Flyer – bezdrôtové slúchadlá pre fitness

ZDROJ | Fitbit

Medzi novinkami, ktoré spoločnosť Fitbit predstavila, sú aj bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Fitbit Flyer, prvé tejto značky. A ako inak, prioritne sú určené pre fitness aktívnych ľudí.

https://www.youtube.com/watch?v=xfk6Ju6QNdg

Fitbit Flyer sú možno na prvý pohľad bežnými bezdrôtovými slúchadlami, ktorých ušníky s meničmi sú prepojené káblom. No pri detailnejšom pohľade badať ich výrazný dizajn, ktorým sa snažia odlíšiť od konkurencie. Základom ušníkov je eloxovaný hliník.

ZDROJ | Fitbit

Pozrite siFitbit Ionic – žeby najlepšie smart hodinky sveta?

ZDROJ | Fitbit

Keďže sú určené pre športovo založených ľudí, výrobca im zaručuje odolnosť voči potu a vode. Takže ak vás vonku počas tréningu zastihne dážď, nemusíte sa báť, že by prišli k ujme.

https://www.youtube.com/watch?v=3JuqPeHuuzQ

Schopnosťou slúchadiel Fitbit Flyer je multi-device konektivita, takže ich môžete prepojiť s dvoma smartfónmi, alebo najlepšie s telefónom a novo predstavenými hodinkami Fitbit Ionic.

ZDROJ | Fitbit

Pozrite siFitbit Alta – ďalší smart náramok so šikovnými funkciami

Slúchadlá majú vymeniteľné nadstavce a gumové štuple, aby ste si ich mohli prispôsobiť. Vyhovovať tak budú ako mužom, tak aj ženám. Takzvaný komunikačný box na spojovacom kábli má trojicu ovládacích tlačidiel na ovládanie prehrávania a hlasitosti hudby, ale aj telefonických hovorov. Vybavené sú aj duálnym mikrofónom, aby zabezpečili lepšiu elimináciu okolitého hluku.

Fitbit Ionic a Fitbit Flyer.ZDROJ | Fitbit

Fitbit Flyer majú predinštalované dve rozdielne nastavenia zvuku, Signature a Power Boost a zároveň sú prvými slúchadlami s technológiou Waves MaxxAudio, výrazne zlepšujúcou kvalitu zvuku.

Výrobca pri slúchadlách deklaruje výdrž batérie 6 hodín v aktívnom režime a možnosť používania ďalšiu hodinu už po pätnástich minútach nabíjania. Na tento účel slúži micro USB konektor.

https://www.youtube.com/watch?v=seLj0yZOapE

Slúchadlá Fitbit Flyer sú dostupné v dvoch farbách Lunar Gray a Nightfall Blue. Na stránke výrobcu je možné si ich predobjednať za 129,95 $, do predaja sa dostanú v októbri 2017.

https://www.youtube.com/watch?v=WrqA7hqv0_8

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojFitbit TS,Fitbit Flyer

Komentáre k článku