Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Fitbit Flyer - bezdrôtové slúchadlá pre fitness

Fitbit Flyer - bezdrôtové slúchadlá pre fitness
Zdroj | Fitbit
Imrich Maťo
Fitbit Flyer - bezdrôtové slúchadlá pre fitness
Zdroj | Fitbit
Zdroj | Fitbit

Medzi novinkami, ktoré spoločnosť Fitbit predstavila, sú aj bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Fitbit Flyer, prvé tejto značky. A ako inak, prioritne sú určené pre fitness aktívnych ľudí.

Fitbit Flyer sú možno na prvý pohľad bežnými bezdrôtovými slúchadlami, ktorých ušníky s meničmi sú prepojené káblom. No pri detailnejšom pohľade badať ich výrazný dizajn, ktorým sa snažia odlíšiť od konkurencie. Základom ušníkov je eloxovaný hliník.

Zdroj | Fitbit
Pozrite si

Fitbit Ionic – žeby najlepšie smart hodinky sveta?

Zdroj | Fitbit

Keďže sú určené pre športovo založených ľudí, výrobca im zaručuje odolnosť voči potu a vode. Takže ak vás vonku počas tréningu zastihne dážď, nemusíte sa báť, že by prišli k ujme.

Schopnosťou slúchadiel Fitbit Flyer je multi-device konektivita, takže ich môžete prepojiť s dvoma smartfónmi, alebo najlepšie s telefónom a novo predstavenými hodinkami Fitbit Ionic.

Zdroj | Fitbit
Pozrite si

Fitbit Alta – ďalší smart náramok so šikovnými funkciami

Slúchadlá majú vymeniteľné nadstavce a gumové štuple, aby ste si ich mohli prispôsobiť. Vyhovovať tak budú ako mužom, tak aj ženám. Takzvaný komunikačný box na spojovacom kábli má trojicu ovládacích tlačidiel na ovládanie prehrávania a hlasitosti hudby, ale aj telefonických hovorov. Vybavené sú aj duálnym mikrofónom, aby zabezpečili lepšiu elimináciu okolitého hluku.

Zdroj | Fitbit

Fitbit Flyer majú predinštalované dve rozdielne nastavenia zvuku, Signature a Power Boost a zároveň sú prvými slúchadlami s technológiou Waves MaxxAudio, výrazne zlepšujúcou kvalitu zvuku.

Výrobca pri slúchadlách deklaruje výdrž batérie 6 hodín v aktívnom režime a možnosť používania ďalšiu hodinu už po pätnástich minútach nabíjania. Na tento účel slúži micro USB konektor.

Slúchadlá Fitbit Flyer sú dostupné v dvoch farbách Lunar Gray a Nightfall Blue. Na stránke výrobcu je možné si ich predobjednať za 129,95 $, do predaja sa dostanú v októbri 2017.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.