Reklama

FiiO prekvapilo reproduktormi s aptX Bluetooth streamingom

Zdroj | FiiO
Richard Pliešovský
Zdroj | FiiO
Zdroj | FiiO

O tom, že FiiO nevyrába len prehrávače, DAC prevodníky, zosilňovače a slúchadlá nám značka pripomenula posledným počinom, zaujímavými bezdrôtovými reproduktormi.

SP3 BT vychádzajú z obľúbených regálových reprákov SP3. Kombinujú elegantný, kompaktný dizajn s Bluetooth streamingom a viacerými fyzických vstupmi.

Zdroj | FiiO
Obsah pokračuje pod reklamou

Aktívne reproduktory disponujú celkovým výkonom 80 W (trieda D). Sú vybavené 2,5 cm hodvábnym kupolovým výškovým reproduktorom a s 9 cm basovým reproduktorom z uhlíkových vlákien. Výškové reproduktory sú osadené medenými hliníkovými cievkami umožňujúce prinášať „presnú a čistú reprodukciu vysokých frekvencií“. FiiO sľubuje dynamickú a hlasnú reprodukciu napriek ich relatívne malým rozmerom.

Pozrite si

FiiO má audiofilský prehrávač s nevšednou funkciou

FiiO SP3 BT sú vybavené viacerými portami. Okrem USB-C, tu nájdete digitálny koaxiálny a optický vstup, ale i stereo RCA s 3,5 mm linkový vstup. Optické vstupy podporujú až 24-bit/96 kHz, USB a koaxiálne vstupy vedia spracovať súbory až do 32-bit/96 kHz. Bezdrôtové streamovanie cez Bluetooth zahŕňa všetky kodeky SBC a AAC, ako i aptX Adaptive, aptX Low Latency, aptX HD a tiež LDAC z kompatibilných súborov a zdrojov.

Zdroj | FiiO

Na obrázkoch ste si určite všimli, že výškové reproduktory sú naklonené, aby sa zabezpečil čo najvernejší prenos zvukových vĺn. Horizontálny pruhovaný vzor každej jednotky je navrhnutý tak, aby efektívnejšie rozptyľoval zvuk v interiéri.

Cena novinky je 379,98 €, dodávajú sa s dvomi sadami silikónových stojanov absorbujúcimi vibrácie.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.