Fiido T1 – elektrický bicykel určený na prepravu nákladu

ZDROJ | Fiido

Výrobca elektrických bicyklov Fiido predstavil nový prírastok do rodiny – nákladný elektrický bicykel Fiido T1. Ten ponúka množstvo úložného priestoru a vydarený dizajn.

Firma Fiido už v minulosti predstavila zaujímavé modely. Príkladom je minuloročný skladací elektrický bicykel Fiido X, ktorý ponúkal dojazd až 130 kilometrov.

Novinka sa však oproti predchádzajúcim modelom líši dizajnom aj účelnosťou. Model T1 je určený na prepravu nákladu. Disponuje 20″ hrubými kolesami, 750 W motorom a prídavnými možnosťami zadného aj predného úložného priestoru. Doplnkové nosiče, koše a blatníky sú súčasťou štandardnej výbavy.

ZDROJ | Fiido

Pozrite siSkladací elektrický bicykel Fiido X ponúkne dojazd až 130 kilometrov!

Bicykel ponúka maximálnu rýchlosť 50 kilometrov za hodinu. Takýto limit by však musel byť v Európe obmedzený na 25 kilometrov za hodinu. Budúcich majiteľov pravdepodobne nepoteší hmotnosť bicykla, ktorá dosahuje 36,2 kilogramov.

Fiido T1 ponúka 7-rýchlostnú prevodovku a 3 režimy asistencie. Kapacita batérie je 960 Wh a maximálny dojazd je slušných 150 kilometrov. Nechýba zabudovaný LED displej.

Pokiaľ vás model Fiido T1 zaujal, cena je nastavená a 1 409 €. Bicykel sa dá v súčasnosti kúpiť iba v USA.

Trend pracovných bicyklov a motoriek je na vzostupe. Nedávno sme informovali o nákladných motorkách od švédskej firmy CAKE. Modely pracovnej série CAKE: work sú napríklad určené pre opravárov, záchranárov, remeselníkov, záhradníkov či inštalatérov.

ZdrojFiido

Komentáre k článku