Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

FAST SKIN - ochrana na mieru pre každé smart zariadenie!

FAST SKIN - ochrana na mieru pre každé smart zariadenie!
Zdroj | SBS mobile
PR článok
FAST SKIN - ochrana na mieru pre každé smart zariadenie!
Zdroj | SBS mobile
Zdroj | SBS mobile

Stalo sa ti už, že si prišiel napríklad na predajňu svojho operátora v nádeji, že si tam zakúpiš ochranné sklo alebo fóliu na svoj smartfón, ale odišiel si takpovediac s dlhým nosom? Dôvodov, prečo takáto situácia môže nastať, je viacero.

V prvom rade sú to malé zásoby. Smartfóny vyrábajú desiatky, ak nie stovky výrobcov a každý z nich ponúka zase desiatky rôznych modelov. Nájsť príslušenstvo k tomu svojmu tak nemusí byť vždy jednoduché. A to ešte nehovoríme o prípadoch, kedy je už tvoje zariadenie trochu staršie (>3 roky). V takom prípade sa ti môže veľmi ľahko stať, že ochranná fólia či sklo nielenže nie je na sklade, ale zrejme už ani nebude. Čo potom?

Ak si očakával nejaký DIY (DoItYourself – urob si sám) návod, ako si upraviť ľubovoľnú ochrannú fóliu na svoje konkrétne zariadenie, dovoľ nám vyviesť ťa z omylu. My sme totižto našli riešenie, vďaka ktorému budeš mať profesionálne pripravenú ochrannú fóliu na mieru pre tvoj smartfón v priebehu len 3 minút!

Riešením je zariadenie Fast Skin od SBS mobile – nájdeš ho už vo väčšine predajní mobilných operátorov, servisov a predajcov elektroniky alebo aj na predajniach spoločnosti FixServis.

Zdroj | SBS mobile

Fast Skin funguje veľmi jednoducho, no zároveň efektne. Vďaka databáze s viac ako 2000 zariadeniami (ktorá je neustále aktualizovaná o nové modely) sa ti určite nestane, že by toto riešenie nebolo tým pravým aj pre teba.

Ochrannú fóliu si pritom môžeš nechať vyrezať nielen na svoj smartfón, ale aj ipad, iné tablety či smart hodinky. Naozaj smart funkčnosť, no nie?

Zároveň je toto riešenie prístupné aj pre majiteľov horúcich noviniek, ako napríklad najnovšieho iPhone 13 a podobne – s Fast Skin sa ti jednoducho nestane, že by tvoj telefón, smartwatch či iné chytré zariadenie zostalo bez ochrany!

Ako to funguje?

Prístroj po vyhľadaní príslušného zariadenia nájde v systéme jeho presné rozmery a ochrannú fóliu v priebehu niekoľkých okamihov jednoducho vyreže z predpripraveného materiálu. Fóliu tak už stačí len aplikovať na displej – aj s tým ti však vždy pomôže zamestnanec danej predajne, takže žiadne starosti!

Fast Skin pri vyrezávaní fólie nezabúda ani na otvory pre tlačidlá či výstupy reproduktorov, nemusíš sa tak obávať, že by ochranná fólia do akejkoľvek miery znefunkčnila tvoj mobil.

To však ešte nie je všetko – vďaka detailným informáciám o každom zariadení dokáže Fast Skin vyrezať ochrannú fóliu nielen pre prednú, ale aj zadnú stranu. Svoje zariadenie tak môžeš mať krásne chránené aj bez použitia hrubého krytu. V oboch prípadoch navyše existuje hneď niekoľko možností výberu.

Ochranné fólie na displej

Zdroj | SBS mobile

Standard – základný variant. Krásne priehľadná fólia, odolná voči bublinkám a vďaka samoregeneračnej funkcii aj voči väčšine škrabancov! Tento druh fólie odoláva pádom z výšky do 1,5 metra.

Iron Shell – vďaka nízkej hrúbke (len 0,13 mm) si ju len s ťažkosťami všimneš, tvoj smartfón však dokáže ochrániť aj pred pádom z 2-metrovej výšky. Vďaka pokročilým výrobným technológiám ponúkne, rovnako ako Standard, samoregeneračné schopnosti a je vhodná aj pre zakrivené displeje.

Ultra ProtectionTOP model svojej triedy a náš favorit. Vďaka dvojitej hrúbke ponúka najväčšiu mechanickú ochranu a zároveň ťa nijak neobmedzuje pri ovládaní telefónu alebo smart hodiniek. Vydrží taktiež pády až z 2 metrov, nechýba samoregeneračná funkcia a je vhodná aj pre tvoje smart watch.

Všetky tieto fólie môžeš využiť aj na ochranu zadnej časti. Pokiaľ sa však chceš odlíšiť a zároveň celý svoj smartfón v priebehu len niekoľkých minút zabaliť do ochranných fólií, je tu ešte niekoľko produktov, špeciálne navrhnutých pre zadné kryty smartfónov.

Ochranné fólie na zadnú stranu

Jedná sa o špeciálne fólie, ktoré okrem ochrany tvojho zariadenia zabezpečujú aj lepší úchop (vďaka protišmykovej povrchovej úprave) a vďaka rôznym dizajnovým vyhotoveniam dokážu tvoje zariadenie aj krásne odlíšiť. Nájdeš ich v úprave:

Zdroj | SBS mobile

Takéto fólie sa výborne hodia aj na zariadenia, kde je už zadný kryt mierne poškodený – dokonale nimi zakryješ akékoľvek vady na kráse a zároveň zabezpečíš, že sa poškodenie nebude rozširovať.

Ako sme už spomínali, prístroj Fast Skin nájdeš už vo väčšine predajní mobilných operátorov, predajcov elektroniky po celom Slovensku alebo aj na predajniach spoločnosti FixServis. Ak ti teda robí problém zohnať ochranné sklo alebo fóliu a chceš ho mať čím skôr a spoľahlivo vyriešený, určite daj Fast Skin-u šancu.