Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Externé batérie a Wi-Fi kamery vedú letný rebríček predajnosti

Externé batérie a Wi-Fi kamery vedú letný rebríček predajnosti
Zdroj | Panasonic
Imrich Maťo
Externé batérie a Wi-Fi kamery vedú letný rebríček predajnosti
Zdroj | Panasonic
Zdroj | Panasonic

Spoločnosť ABC Data, distribútor elektrotechnických a elektronických produktov, zverejnila správu o nákupnom chovaní spotrebiteľov počas dovolenkového obdobia. Ktoré produkty vedú letný rebríček predajnosti?

Zo zverejnenej analýzy sa dozvedáme, že ani počas leta sa nechceme vzdať žiadneho z aspektov svojho technologického života. Vedie nás to k vyšším predajom externých batérií (powerbank) pre dobíjanie mobilných telefónov a tiež zariadení na vzdialenú kontrolu domácností.

Zdroj | Patriot

Hitom tohtoročnej letnej sezóny sú doplnkové zdroje. A nie je za tým len „Pokémon Go mánia“… 🙂 Medzi najpredávanejšími externými batériami sú powerbanky značiek Patriot, SandbergADATA.

Zdroj | NETGEAR

Je pochopiteľné, že obdobie výletov a dovoleniek nás vedie k zvýšenému záujmu aj o zabezpečovacie zariadenia domácností. Preto sa na vrchných priečkach elektroniky aj tento rok nachádzajú HD Wi-Fi kamery. A to najviac modely Arlo výrobcu NETGEAR.

Zdroj | Parrot

Za zmienku stojí aj to, že podľa ABC Data Czech Republic/Slovakia sú ďalšími obľúbenými produktami prenosné elektrické grily pre exteriérové grilovanie, smartfóny Lark Stratus, vysielačky Motorola TLKR T50, ale aj „vodné“ drony Parrot Hydrofoil.

A čo je vaším top produktom tohto leta?