Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Exkluzívny Lenovo Showroom v novom dizajne v Bratislave

Exkluzívny Lenovo Showroom v novom dizajne v Bratislave
TECHBOX
Exkluzívny Lenovo Showroom v novom dizajne v Bratislave

Po krátkej pauze Marsann IT a Lenovo Slovakia opäť otvorili najväčší showroom Lenovo na Slovensku, ale aj v strednej a východnej Európe. Showroom prešiel kompletným redizajnom, pričom ponúka svieži, moderný dizajn i praktické riešenia, ktoré ocenia nielen zákazníci z biznis prostredia, ale aj fanúšikovia moderných technológií.

Lenovo showroom v bratislavskom Digital Parku je najväčším v strednej a východnej Európe a už niekoľko rokov ponúka prvotriedne služby, prístup ku kompletnému portfóliu produktov Lenovo, originálne príslušenstvo a servis.

Je to zároveň štvrtý exkluzívny showroom Lenovo na Slovensku, ktorý prešiel kompletným redizajnom, hneď po uvedení novej vizuálnej identity značky Lenovo.

Každý rad produktov, či už ide o tablety, stolné počítače, notebooky alebo čoraz atraktívnejšie smartfóny, má svoje špeciálne vyhradené miesto.

„Zákazníci sa môžu tešiť na vynovený dizajn a rozšírenú ponuku biznis produktov a serverov, ktoré vzhľadom na lokalitu vyhľadávajú najmä naši biznis zákazníci. V showroome však nechýbajú ani moderné zariadenia určené pre domácnosti a zábavu“, hovorí Ján Baliak, Managing Director, MARSANN IT.

Každý produkt v predajni má špeciálnu e-ink cenovku, na ktorej okrem aktuálnej ceny vidíte aj základné parametre produktov.

 „Na prvý pohlaď moderné, svieže, pútavé a plné inovatívnych produktov a riešení. V tomto príjemnom priestore nájdete na jednom mieste odborníkov na IT pripravených poradiť, ako aj profesionálnych servisných technikov. V Lenovo sme hrdí na našu úspešnú, už 9 ročnú spoluprácu. Teším sa na reakcie zákazníkov po zajtrajšom oficiálnom otvorení“, dodáva Vladimír Varzaly, Country Sales Manager,  Lenovo Slovakia.

 

Zdroj