Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

EVOLVEO Ptero GHX300 - headset pre profesionálnych hráčov

EVOLVEO Ptero GHX300 - headset pre profesionálnych hráčov
Zdroj | EVOLVEO
Michal Spiegel
EVOLVEO Ptero GHX300 - headset pre profesionálnych hráčov
Zdroj | EVOLVEO
Zdroj | EVOLVEO

Herné headsety sú populárne vďaka rozširujúcim sa eŠportom, čiže online videoherným turnajom. Novinka EVOLVEO Ptero GHX300 vás zaujme aj po dizajnovej stránke.

Produktová rada EVOLVEO Ptero Gaming je súčasťou série profesionálneho herného príslušenstva. Práve do tejto rady patrí aj čerstvá novinka v podobe EVOLVEO Ptero GHX300.

Zdroj | EVOLVEO
Pozrite si

EVOLVEO StrongPhone Z1 láka vysokou odolnosťou a dostupnou cenou

Herných slúchadiel je na trhu veľké množstvo a každý si môže vybrať podľa dizajnu či vlastnostiam, aké mu vyhovujú.

Už na prvý pohľad ponúkajú slúchadlá pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s flexibilným mostom. Dizajnovo trochu pripomínajú obľúbené slúchadlá Koss. Veríme, že sa výrobcom podarilo nájsť ideálny pomer kvalitných materiálov a pohodlia, ktoré musí byť zaručené aj po niekoľkohodinovom hraní. Slúchadlá EVOLVEO Ptero GHX300 ponúkajú klasické káblové počúvanie cez napájací 3,5 mm jack.

Slúchadlá sľubujú čistý zvuk, o ktorý sa postarajú 50 mm neodymové reproduktory. Na ľavej strane slúchadiel nájdeme integrovaný mikrofón. Náušníky ponúkajú odizolovanie okolitých zvukov. Hlavným dizajnovým prvkom je určite modré podsvietenie, ktoré je napájané pomocou USB a je možné ho kedykoľvek vypnúť/zapnúť. Na náušníku nájdeme šikovné koliesko na ovládanie hlasitosti.

Zdroj | EVOLVEO
Pozrite si

Evolveo Armor XL – multifunkčný reproduktor za rozumnú cenu

Okrem USB konektora, disponujú slúchadlá EVOLVEO Ptero GHX300 aj AUX konektorom a mikrofónom. Výhodou je látkový kábel, ktorý by sa mal postarať o to, že sa vám slúchadlá nezamotajú.

Z ďalších špecifikácií slúchadlá ponúkajú frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz, citlivosť 97 dB+/-3 dB a impedanciou 160 ohmov. Pokiaľ vás slúchadlá EVOLVEO Ptero GHX300 zaujali, kúpiť sa dajú za cenu 43 €. Celkom priaznivá cena za slúchadlá, ktoré sľubujú prvotriednu audio kvalitu a podarený dizajn obohatený o štýlové podsvietenie. Škoda len, že sa farba podsvietenia nedá upraviť.

 

Zdroj