Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

S aplikáciou Events from Facebook nezmeškáte žiadnu udalosť

S aplikáciou Events from Facebook nezmeškáte žiadnu udalosť
Zdroj | facebook
Imrich Maťo
S aplikáciou Events from Facebook nezmeškáte žiadnu udalosť
Zdroj | facebook
Zdroj | facebook

Vytvárate si na Facebooku udalosti? Sledujete, čo pridávajú vaši známi, priatelia či rodina? Tak zrejme patríte k jedným z viac ako 100 miliónov ľudí, využívajúcich Udalosti (Events) na tejto sociálnej sieti.

Pozrite si

Facebook Marketplace – bazár priamo na sociálnej sieti

Zdroj | facebook

No ustrážiť, čo sa deje vo vašom okolí, kto zo známych pridal nejakú zaujímavú udalosť, ktorú nechcete zmeškať, je pri takom množstve zložité. Preto Facebook sprístupnil aplikáciu do smartfónov Events from Facebook.

Pozrite si

Facebook Lifestage – video aplikácia pre mladých

Tá má zatiaľ síce obmedzené použitie, keďže je, ako inak, najskôr dostupná v USA a navyše pre používateľov zariadení s iOS. Takže „androiďáci“, obzvlášť v našom regióne, musia ešte počkať.

Zdroj | facebook

Podstatou aplikácie je prepojenie udalostí na Facebooku s vaším smartfónom, aby ste mali lepší prehľad o tom, čo sa kde deje. Po jej otvorení máte prehľad, aké udalosti vytvorili vaši známi či najbližší, alebo stránky, ktoré ste označili „Pači sa mi“.

Pozrite si

Facebook Slideshow – vaše fotky a videá v štýlovom i infantilnom dizajne

Ľahko môžete vyhľadávať udalosti podľa času (napríklad najbližší víkend a pod.), miesta vo vašej blízkosti alebo vašich priorít. Na preskúmanie udalostí vo vašom okolí využijete aj interaktívnu mapu. Takto si môžete pozrieť blížiace sa udalosti aj v inom meste, ktoré plánujete navštíviť.

Zdroj | facebook

Aplikácia Events from Facebook umožňuje aj prepojenie s kalendárom. Rýchlo tak v smartfóne zistíte, či vám niektorá udalosť nekoliduje s inou, prípadne s dôležitejšou aktivitou doma či v práci.

Môžete si aj vybrať kalendáre zo smartfónu a pridať si ich na zobrazenie vedľa udalostí na Facebooku. Týmto obojsmerným prepojením si budete môcť ľahšie plánovať a vytvárať udalosti.

Keďže všetko, čo vykonáte v aplikácii sa zobrazí priamo na Facebooku, tak, ako vy, aj vaši priatelia budú rýchlejšie vidieť, akú udalosť pripravujete. Aj keď oni appku nainštalovanú nemajú. Facebookoví maniaci si tak opäť niečím ďalším prídu na svoje.

Zdroj