Reklama

EUNORAU D6 - elektrický cestný bicykel za tisícku

Zdroj | Indiegogo
Michal Spiegel
Zdroj | Indiegogo
Zdroj | Indiegogo

Napriek popularite elektrických bicyklov, je problém väčšinou vyššia cena. Tento problém nebude hroziť pri cestnej novinke EUNORAU D6.

Ten sa bude dať predobjednať za zvýhodnenú cenu 1 199 dolárov, čo je v prepočte približne 1 050 €. To je menej než niektoré lepšie cestné bicykle. Tu navyše dostanete elektrický motor.

Bicykel už čoskoro spustí predobjednávky na crowdfundingovej stránke Indiegogo. Bicykel ponúka 60 Nm krútiaci moment. Detaily o motore či batérii zatiaľ špecifikované neboli, no pri takomto krútiacom momente a cenovej relácii sa dá očakávať 250 W motor a 300-400 Wh batéria.

Pozrite si

Fiido T1 – elektrický bicykel určený na prepravu nákladu

Podľa zverejnených obrázkov nechýbajú diskové brzdy a integrovaná batéria, ktorá sa dá vybrať z rámu. Dojazd na jedno nabitie by mal byť okolo 50 kilometrov a hmotnosť bicykla je 18 kilogramov.

Ako to už býva pri elektrických bicykloch zvykom, ani bicyklu EUNORAU D6 nebude chýbať doplnková aplikácia, ktorá bude ukazovať prejdenú vzdialenosť, stav batérie či spálené kalórie. Nebudú tiež chýbať porovnania v rámci používateľských rebríčkov.

Zdroj | Indiegogo

Bicykel bude po spustení predaja k dispozícii v rôznych veľkostiach a farebných spracovaniach. Detaily o dostupnosti a dátume vydania zatiaľ zverejnené neboli. Na predobjednávkovej stránke na Indiegogo sa však píše, že uvádzacia cena bude spomínaných o 800 dolárov nižšia. 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.