Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ešte pár dní si môžete kúpiť jedinečné Apple Watch SE s 20,7 % zľavou

Ešte pár dní si môžete kúpiť jedinečné Apple Watch SE s 20,7 % zľavou
Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Ešte pár dní si môžete kúpiť jedinečné Apple Watch SE s 20,7 % zľavou
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete sú Apple Watch. Apple však nepatrí medzi lacné značky, práve naopak. Aj preto poteší možnosť ušetriť nejaké to euríčko. Pri kontrole cien v e-shopoch sme pre vás našli zaujímavú akciu, ktorá vám môže ušetriť takmer 62 eur. Ide o model Apple Watch SE 40 mm.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS  vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Apple Watch SE GPS sú vybavené výkonným procesorom S5, majú 1,78″ OLED Retina displej a 32 GB internej pamäti. Ich hmotnosť je len 30,5 g.

Zdroj | Apple

Nájdete tu množstvo funkcií na monitorovanie zdravia. Umožňujú rýchle a pohodlné meranie tepovej frekvencie priamo na zápästí. Hodinky nenápadne monitorujú váš zdravotný stav a vplyvy na neho. Ak zaregistrujú napr. nepravidelný tep či nebezpečne vysokú hladinu hluku v okolí, okamžite vás na nebezpečenstvo upozornia. Okrem toho sa naučíte správne dýchať, chodiť spať v rozumnú dobu, umývať si dôkladne ruky. Pre dámy je pripravená funkcia sledovania menštruačného cyklu.

Smart hodinky podporujú desiatky tréningov, napríklad beh, turistika, plávanie, chôdza, joga, bicyklovanie, vysoko intenzívny intervalový tréning alebo tanec, a dostaňte sa do formy. Apple Watch SE si dokonca môžete spárovať s kompatibilným strojom v posilňovni.

Watch SE nechýba funkcia merania vzdialenosti a tempa, akcelerometer, kadencia, gyroskop a ďalšie. Výškomer zobrazuje zmeny nadmorskej výšky pri stúpaní alebo klesaní. Pre vašu bezpečnosť je k dispozícii aj detekcia pádu či núdzové volanie.

Zdroj | Apple

S inteligentnými hodinkami budete mať komplexný prehľad dianí priamo zo zápästia, či už ide o textové správy, oznámenia, hovory či predpoveď počasia. K dispozícii je budík, kalendár, mapy, Siri, ovládanie hudby a obchod App Store s množstvom aplikácií. Apple Watch SE využijete na praktické bezkontaktné platby Apple Pay, stačí ich priložiť k platobnému terminálu.

Smart hodinky Apple Watch SE 40 mm sa bežne predávajú za 299 eur. Teraz si ich viete do nedele 26. 6. kúpiť už za 237,15 eur, čo je úžasná zľava vo výške 20,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.