Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

ESET oslavuje 30 rokov, vyhrali ste štýlový retro darček?

ESET oslavuje 30 rokov, vyhrali ste štýlový retro darček?
Zdroj | ESET
Roman Calík
ESET oslavuje 30 rokov, vyhrali ste štýlový retro darček?
Zdroj | ESET
Zdroj | ESET

ESET oslavuje 30 rokov. Pri tejto príležitosti pripravil špeciálnu limitovanú edíciu retro krabíc s legendárnym antivírusom NOD32.

Do historického dizajnu umiestnila slovenská firma bezpečnostný softvér na disketách. A traja z vás unikátne balenie mohli vyhrať. My už výhercov poznáme.

ESET oslávil 17. septembra svoje 30. narodeniny. Za ten čas sa z malej slovenskej softvérovej firmy stal jeden zo svetových lídrov v oblasti kybernetickej bezpečnosti s 2 000 zamestnancami pracujúcimi v 15 krajinách. ESET chráni takmer 120 miliónov priamych používateľov po celom svete, vďaka spolupráci s Google je to viac ako miliarda ľudí!

Obsah pokračuje pod reklamou

Mimochodom, vedeli ste, že už v roku 2016 získal ESET jubilejné sté ocenenie VB100 pre NOD32 a stal sa tak prvou spoločnosťou na svete, ktorá získala toto ocenenie 100-krát za ten istý produkt. Ceny udeľuje britská nezávislá testovacia organizácia Virus Bulletin.

Zdroj | ESET

V roku 2019 sa ESET stáva zakladajúcim členom aliancie App Defense Alliance spoločnosti Google a stará sa o bezpečnosť obchodu Google Play. ESET aktuálne predstavil vynovené portfólio svojich produktov. Nás v redakcii zaujal vylepšený diagnostický nástroj Strážca siete. Poskytuje podrobné informácie o domácom routri a zoznam všetkých zariadení, ktoré sú k nemu pripojené.

Vynovená je komplet celá séria produktov pre domácnosti. Tie ponúkajú základnú ochranu Essential Security (ESET NOD32 Antivirus), pokročilú Advanced Security (ESET Internet Security), ale aj prémiovú ochranu Premium Security (ESET Smart Security Premium). Posledne menovaná ochrana maximalizuje zabezpečenie zariadení. ESET Internet Security a ESET Smart Security Premium dávajú skúsenejším používateľom širšie možnosti, ako si personalizovať ochranu.

Ale poďme sa pozrieť na to, kto vyhraj jednu z trojice špeciálnych retro krabíc s legendárnym antivírusom NOD32, ktorých je vyrobených len 300 a každá má svoje číslo. Tie pri príležitosti 30 rokov od svojho vzniku umiestnila spoločnosť ESET do dobového dizajnu a na diskety nahrala legendárny antivírusový program NOD32.

Z výhry sa každý výherca môže tešiť, aj keď nemá disketovú jednotku. K zberateľskému kúsku totiž každý výherca získa ako darček aj ročnú licenciu na najnovšiu verziu bezpečnostného softvéru ESET Internet Security. A toto sú traja štastlivci: Dagmar Z. z Beluše, Ľubica K. z Divína a Juraj P. z Banskej Bystrice. Gratulujeme!

Zdroj | ESET

A aké boli správne odpovede na súťažné otázky?

1. Viete, kedy presne vznikla spoločnosť ESET?
17. septembra 1992

2. Koľko zariadení naraz dokáže v domácnosti chrániť výhodný bezpečnostný balík ESET Family Security Pack?
4

Nevyhrali ste? Potešíme vás. Máte šancu získať ďalšie tri špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 z limitovanej 300 ks edície. Hrať o ne, ako aj o ďalších 7 skvelých cien. môžete len do 15. januára 2023 v ankete NAY TECHBOX roka 2022.