Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Energizer Power Max P20 - telefón s funkciou power banky

Energizer Power Max P20 - telefón s funkciou power banky
Zdroj | Energizer
Michal Spiegel
Energizer Power Max P20 - telefón s funkciou power banky
Zdroj | Energizer
Zdroj | Energizer

Známy výrobca bateriek Energizer predstavil svoj nový telefón. Napriek tomu, že nejde o smartfón, Energizer Power Max P20 ponúkne funkciu power banky s možnosťou dobíjania smartfónov.

Určite ste to zažili. V tom najmenej vhodnom momente sa vám vypne telefón kvôli nízkej batérii. V takýchto chvíľach je vhodné mať power banku na dobíjanie alebo aj sekundárny telefón, ktorý viete využiť ako služobný.

Ja takto napríklad mám okrem iPhonu aj odolný CAT S60, na ktorom mám aj druhú SIM kartu. Podobný nápad mal aj Energizer, ktorý prišiel so šikovným klasickým telefónom, ktorý však vsadil na odolnosť a dlhú výdrž.

Zdroj | Energizer
Pozrite si

Energizer Power Max PK16 Pro – smartfón s 16 000 mAh batériou!

Energizer Power Max P20 disponuje 4 000 mAh batériou, ktorá by mala zabezpečiť výdrž až 31 dní v móde stand-by a 40 hodín pri telefonovaní v 2G sieti.

Najväčšou výhodou smartfónu je možnosť využitia ako power bank na dobitie smartfónov či iných zariadení. Stačí, aby ste cez klasický USB-A port pripojili svoju nabíjačku a na druhý koniec pripojili smartfón.

Čo sa týka ostatných špecifikácií, Energizer Power Max P20 ponúka 2,8″ displej s rozlíšením 240 x 320 pixelov. Telefón tiež ponúka slot pre dve SIM karty a tiež oddelený slot na microSD kartu. Vo vrchnej časti telefónu nájdete baterku na svietenie.

Zdroj | Energizer
Pozrite si

Energizer POWER MAX P600S – ďalší smartfón od výrobcu batérií

Telefón tiež disponuje VGA fotoaparátom, FM rádiom, MP3 hudobným prehrávačom a tiež Bluetooth technológiou. Celý systém beží na Spreadtrum SC6531E, ktorý dopĺňa 4 MB RAM pamäte.

Cena a aj presný dátum vydania zatiaľ ostáva neznámy, no telefón by sa mal na trhoch objaviť v priebehu tohto leta. Čo na Energizer Power Max P20 poviete?

Ak vás zaujíma značka Energizer, určite odporúčame pozrieť aj na ich smartfóne s 16 000 mAh batériou.

Zdroj