Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Emporio Armani má hybridné hodinky so zaujímavou cenou

Emporio Armani má hybridné hodinky so zaujímavou cenou
Zdroj | Armani
Viktor Šmidák
Emporio Armani má hybridné hodinky so zaujímavou cenou
Zdroj | Armani
Zdroj | Armani

To, že inteligentným hodinkám sa veľmi nedarí môže byť pravda, no to nemení nič na fakte, že Emporio Armani sa vydáva do neprebádaných vôd a so svojím hybridným počinom s názvom Connected chce zamiešať karty.

Emporio Armani prichádza v spolupráci s Fossil s hybridnými wearables, akých na trhu nájdeme už niekoľko. Medzi najznámejších predstaviteľov tejto skupiny patria napríklad hodinky od spoločnosti Withings.

Pozrite si

Smart hodinky Withings Steel HR vydržia bez nabíjačky 25 dní!

Takýto druh hodiniek má narozdiel od plne inteligentných hodiniek jednu výhodu, a tou je výdrž batérie. Vďaka absencii displeja je možné udržať ich pri živote až niekoľko desiatok dní. A čo dokážu tie od známej, módnej značky?

Zdroj | Armani

Emporio Armani Connected sa vo funkciách nejako výrazne neodlišujú od svojej konkurencie. Nemajú dotykovú plochu, so smartfónom komunikujú pomocou Bluetooth a vedia upozorniť na prichádzajúce notifikácie. Navyše je možné pomocou tlačidla preskočiť pesničku, spraviť fotografiu aj zistiť čas v inom časovom pásme.

Zdroj | Armani

Vďaka aplikácii sa používateľ dozvie ďalšie informácie. Medzi tie patrí už tradične telesná aktivita nositeľa i možnosť sledovania spánkovej aktivity. Väčšina inteligentných hodiniek práve poslednou menovanou vlastnosťou zvyčajne nedisponuje, a to z dôvodu slabej výdrže batérie.

Zdroj | Armani

Giorgio Armani do hodiniek použil vymeniteľnú batériu quartz, ktorá má údajne udržať Connected pri živote až pol roka.

Wearables budú dostupné v štyroch farbách, a to v ružovo-zlatej, čiernej, gunmetal a nerezovej oceli. Výmenné remienka sú už samozrejmosťou.

Zdroj | Armani

A cena? Mnohých záujemcov prekvapí. S číslom začínajúcim na 250 dolároch totiž vôbec nejde o tak drahý kus doplnku, hlavne v porovnaní s inými, omnoho menej známymi spoločnosťami.

Zdroj