Emil Gabriš – Prečo majú OLED televízory LG krásnu čiernu? | TECHTALKS

Priatelia, v našej novej časti TECHTALKS sa rozprávame o technológii OLED a televízoroch LG. Prizvali sme si odborníka Emila Gabriša, produktového špecialistu LG Electronics.

Čo je to vlastne OLED technológia? Čím sa odlišuje OLED televízor od ostatných na trhu? Vydrží vám LG OLED televízor roky? Nielen odpovede na tieto otázky, ale aj to, prečo majú OLED televízory dokonalú čiernu, čo všetko dnes dokážu televízory LG vo vašej obývačke a prečo sa stali centrom domácej zábavy, sa dozviete v našom najnovšom rozhovore.

Emil vám poradí aj pri výbere televízora. Pozrieme sa na to, čo je najdôležitejšie pri jeho kúpe. Dozviete sa aj, akú najväčšiu uhlopriečku si dnes môžete dopriať a dokonca i to, že na Slovensku je dostupný rolovateľný televízor. Ste zvedaví?

Pozrite a vypočujte si náš nový TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Emilom Gabrišom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Emilom Gabrišom z LG Electronics, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

TECHTALKS sme pripravili v spolupráci s LG Electronics. Viac o televízoroch LG nájdete na web stránkach výrobcu.

Špeciálne ďakujeme spoločnosti Canon za zapožičanie foto techniky :)

Komentáre k článku