Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Emil Gabriš - Kde sú dnes moderné práčky a sušičky? | TECHTALKS

Emil Gabriš - Kde sú dnes moderné práčky a sušičky?  | TECHTALKS
TECHBOX
Emil Gabriš - Kde sú dnes moderné práčky a sušičky?  | TECHTALKS

Emil Gabriš je produktový špecialista HA+HE spoločnosti LG Electronics a zaoberá sa čiernou aj bielou technikou.

O čiernej technike od LG sme sa rozprávali na začiatku roka a teraz prišiel čas povedať si niečo o tej bielej.

Bez nej by sa totiž náš každodenný život nezaobišiel. V novej časti TECHTALKS sme sa preto rozprávali najmä o práčkach a sušičkách od značky LG, ktoré sú doslova napratené tými najmodernejšími technológiami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ako sa posunuli práčky a sušičky za posledné roky? Čo oddeľuje práčky a sušičky LG a prečo dokážu takmer bez problémov vydržať minimálne 10 rokov? Na čo sa ľudia pri výbere bielej techniky najviac pozerajú a aké sú vyhliadky technológií do budúcnosti?

Podobne ako ostatná technika aj práčky a sušičky od LG sú v kategórii smart zariadení. Cez aplikáciu LG ThinQ viete dostávať notifikácie o stave prania, zbierať dáta o spotrebe vody, elektriny či čase prania a odomknúť aj úplne nové pracie programy. Ich počet sa tak môže oproti tým, ktoré sú dostupné na práčke až zdvojnásobiť.

Čo znamená Eco hybrid pri sušičke LG a ako vám vie ušetriť peniaze? Prečo už používa aj práčka alebo sušička umelú inteligenciu? Kedy sa oplatí uprednostniť „pranie“ parou? Čo je to TurboWash 360 a prečo je stále viac obľúbený? Oplatí sa kúpiť zvlášť práčku a sušičku alebo je lepšie kombo?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novej časti TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Emilom Gabrišom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Emilom Gabrišom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.